Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Špicl
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér: Pšenička Tomáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.88 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.00 Kolín 12.05.2020
100 m 12.89 Kolín 12.05.2020
150 m 22.52 Kladno 21.05.2017
200 m 26.20 Kolín 12.05.2020
800 m 2:31.87 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 2:32.54 Nymburk 07.10.2018
60 m překážek (0.76) 12.5 h Český Brod 13.01.2018
skok vysoký 1.80 h Praha - Strahov 06.02.2022
skok vysoký 1.84 Praha - Děkanka 05.06.2022
skok o tyči 2.77 Praha - Podvinný mlýn 31.05.2022
skok daleký 6.24 Praha - Eden 08.06.2021
skok daleký 5.78 h Praha - Strahov 06.02.2022
trojskok 12.23 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
vrh koulí 3kg 08.86 h Praha-Strahov 01.03.2018
vrh koulí 3kg 09.98 Kladno 04.09.2018
vrh koulí 4kg 12.29 h Praha - Strahov 13.02.2020
vrh koulí 4kg 12.71 Čelákovice 31.08.2020
vrh koulí 5kg 12.28 Líbeznice 30.05.2021
vrh koulí 5kg 12.03 h Praha - Strahov 02.01.2022
vrh koulí 7,26kg 06.89 Roztoky u Prahy 31.05.2020
hod diskem 1,5kg 26.36 Český Brod 29.05.2022
hod kladivem 4kg 21.91 Beroun 12.09.2020
hod kladivem 5kg 25.89 Praha - Děkanka 02.09.2021
hod oštěpem 500g 31.31 Kladno 04.09.2018
hod oštěpem 600g 46.50 Kladno 01.07.2020
hod oštěpem 700g 49.48 Kolín 07.05.2022
hod oštěpem 800g 42.36 Roztoky 12.09.2021
hod kriketovým míčkem 41.05 Stará Boleslav 21.06.2017
čtyřboj 1332 Nymburk 07.10.2018
sprintérský trojboj 1555 Kolín 12.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.79 h Praha-Strahov 01.03.2018
60 m 08.91 Nymburk 07.10.2018
150 m 21.31 Nymburk 22.04.2018
800 m 2:31.87 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 2:32.54 Nymburk 07.10.2018
60 m překážek (0.76) 12.5 h Český Brod 13.01.2018
skok vysoký 1.46 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok vysoký 1.48 Beroun 18.05.2018
skok daleký 4.55 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok daleký 4.84 Stará Boleslav 29.04.2018
vrh koulí 3kg 08.86 h Praha-Strahov 01.03.2018
vrh koulí 3kg 09.98 Kladno 04.09.2018
hod oštěpem 500g 31.31 Kladno 04.09.2018
čtyřboj 1332 Nymburk 07.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 5= Český Brod 08.5
15.12.2018 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 10 Český Brod 4.34
15.12.2018 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm Český Brod 1.42
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 14 Praha-Stromovka 1.40
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žcm Jablonec nad Nisou DNS
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Jablonec nad Nisou DNS
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žcm Jablonec nad Nisou DNS
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) čtyřboj/Žcm Nymburk 1332
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) hod oštěpem 500g/Žcm Nymburk 28.67
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 60 m/Žcm/B02 1 Nymburk 08.91
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 800 m/Žcm Nymburk 2:32.54
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) skok daleký/Žcm Nymburk 4.34
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Kladno 09.98
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žcm Kladno 31.31
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) vrh koulí 3kg/Žcm 3= Kladno 09.08
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) skok daleký/Žcm Kladno 4.66
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žcm Vlašim NM
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žcm Vlašim 09.62
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žcm 4 Vlašim 1.47
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm Kladno 4.61
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm Kladno 1.44
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žcm/F Beroun 4.68
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žcm/F Beroun 1.48
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm Stará Boleslav 4.84
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Stará Boleslav 26.64
29.04.2018 1. kolo KPD mužů a žen (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žcm Stará Boleslav 1.40
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žcm/B02 2 Nymburk 21.31
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žcm Nymburk 4.58
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žcm/B04 2 Nymburk 08.80
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žcm/B6 2 Praha-Strahov 08.79
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žcm 5 Praha-Strahov 4.47
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žcm Praha-Strahov 1.45
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Žcm Praha-Strahov 08.86
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žcm/F Praha - Strahov 4.55
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok vysoký/Žcm/F Praha - Strahov 1.46
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň vrh koulí 3kg/Žcm/F Praha - Strahov 08.57
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B5 3 Praha-Stromovka 08.81
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 4= Praha-Stromovka 1.40
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B6 1 Praha-Stromovka 2:31.87
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm 8 Český Brod 12.5
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 5= Český Brod 08.8
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm Český Brod 4.51
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm Český Brod 1.38
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B2 4 Praha - Stromovka 2:35.93
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 15 Praha - Stromovka 1.35