Karta atleta

Export do excelu
  • Jašek Jan
  • Narozen: 30.8.2005
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.99 Hranice 26.4.2017
60 m 09.70 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
150 m 23.22 Třinec 24.5.2018
300 m 49.61 Třinec 24.5.2018
300 m 51.66 h Ostrava 13.1.2018
800 m 2:37.48 Opava 12.5.2018
800 m 2:39.58 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
1000 m 3:19.89 Opava 29.5.2018
1500 m 5:10.00 Blansko 30.9.2018
1500 m 5:11.60 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
3000 m 11:13.1 Frýdek-Místek 11.4.2018
60 m překážek 13.03 Frýdek-Místek 25.4.2018
pohár rozhlasu 0474 Kopřivnice, 23.5.2018
pětiboj 0966 Frýdek-Místek 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 44.26 Frýdek-Místek 6.9.2018
skok daleký 3.61 Frýdek-Místek 25.4.2018
skok daleký 3.64 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
chůze dráha 1000m 6:19.4 Ostrava - Vítkovice 16.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.04 Blansko 30.9.2018
60 m 09.70 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
150 m 23.22 Třinec 24.5.2018
300 m 49.61 Třinec 24.5.2018
300 m 51.66 h Ostrava 13.1.2018
800 m 2:37.48 Opava 12.5.2018
800 m 2:39.58 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
1000 m 3:19.89 Opava 29.5.2018
1500 m 5:10.00 Blansko 30.9.2018
1500 m 5:11.60 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
3000 m 11:13.1 Frýdek-Místek 11.4.2018
60 m překážek 13.03 Frýdek-Místek 25.4.2018
pohár rozhlasu 0474 Kopřivnice, 23.5.2018
pětiboj 0966 Frýdek-Místek 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 44.26 Frýdek-Místek 6.9.2018
skok daleký 3.61 Frýdek-Místek 25.4.2018
skok daleký 3.64 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
chůze dráha 1000m 6:19.4 Ostrava - Vítkovice 16.4.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R07 5 Blansko 10.04
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 1500 m/Žcm/F 6 Blansko 5:10.00
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 18 Frýdek-Místek 44.26
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žcm Frýdek-Místek 5:26.47
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žcm/F Frýdek-Místek 5:23.68
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žcm Frýdek-Místek DNS
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) kriket/Žcm 22 Opava 38.94
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) 1000 m/Žcm Opava 3:19.89
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B02 2 Třinec 23.22
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žcm/B02 3 Třinec 49.61
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Antonín Slezák, tondasle@atles.cz) 1000 m/Žcm Kopřivnice, 3:20.95
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Antonín Slezák, tondasle@atles.cz) poharR/Žcm 19 Kopřivnice, 0474
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/R02 4 Opava 09.64
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm 13 Opava 40.36
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/F Opava 2:37.48
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/FB 4 Opava 09.90
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) chůze 1000m/Žcm Opava 6:19.40
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žcm/B1 1 Opava 5:16.84
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B05 3 Opava 09.56
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B02 7 Frýdek-Místek 09.99
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm 17 Frýdek-Místek 37.29
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm 5 Frýdek-Místek 2:41.27
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žcm 13 Frýdek-Místek 0966
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/F01 16 Frýdek-Místek 09.98
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm 6 Frýdek-Místek 2:40.28
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žcm 12 Frýdek-Místek 13.03
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm 14 Frýdek-Místek 36.17
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žcm 13 Frýdek-Místek 3.61
16.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva a 2.kolo družstev mladšího žactva MSK a vložený závod na 5km chůze mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) chůze 1000m/Žcm Ostrava - Vítkovice 6:19.4
11.04.2018 27. ročník Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 3000 m/M 23 Frýdek-Místek 11:13.1
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R5 2 Ostrava - Vítkovice 09.70
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) dálka/Žcm/F 23 Ostrava - Vítkovice 3.64
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 800 m/Žcm/B1 8 Ostrava - Vítkovice 2:39.58
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žcm 4 Ostrava - Vítkovice 5:11.60
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R6 Ostrava 09.90
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 3 Ostrava 2:44.32
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 18 Ostrava 3.59
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/M/B5 4 Ostrava 51.66