Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Ruttner
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Prokopová Karolína, Čelišová Sára
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.4 h Plzeň 20.12.2019
60 m 08.84 Domažlice 12.06.2019
60 m 08.32 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 21.53 Stříbro 07.09.2019
150 m 20.68 h Praha - Strahov 18.01.2020
300 m 48.37 Nýřany 14.06.2018
300 m 42.76 h Praha - Strahov 18.01.2020
400 m 58.70 Plzeň - Petřín 26.05.2021
600 m 1:58.31 Plzeň- Petřín 04.09.2018
800 m 2:21.98 h Praha - Stromovka 08.01.2020
800 m 2:09.87 Plzeň 06.07.2021
1000 m 2:55.93 Plzeň 23.05.2021
1500 m 4:40.31 Domažlice 15.08.2021
3000 m 11:38.70 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m překážek (0.76) 13.66 Plzeň - Petřín 18.05.2018
200 m překážek (0.76) 34.15 Stříbro 26.08.2020
400 m překážek (0.91) 69.33 Sušice 22.08.2021
1500 m překážek 5:11.01 Plzeň 31.08.2020
skok o tyči 1.70 Plzeň 09.06.2020
skok daleký 4.75 h Plzeň 20.12.2019
skok daleký 4.06 Plzeň 08.09.2020
trojskok 10.20 Písek 10.07.2021
hod diskem 1kg 16.38 Plzeň 09.06.2020
hod oštěpem 600g 24.55 Plzeň 01.06.2020
hod oštěpem 700g 20.69 Plzeň - Petřín 26.05.2021
pohár rozhlasu 0129 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 30.31 Plzeň - Petřín 18.05.2018
pětiboj 0840 Plzeň - Petřín 18.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.70 Plzeň - Petřín 18.05.2018
150 m 23.78 Plzeň- Petřín 04.09.2018
300 m 48.37 Nýřany 14.06.2018
600 m 1:58.31 Plzeň- Petřín 04.09.2018
800 m 2:38.59 Plzeň 16.09.2018
1000 m 3:24.85 Nýřany 14.06.2018
60 m překážek (0.76) 13.66 Plzeň - Petřín 18.05.2018
skok daleký 3.81 Plzeň - Petřín 18.05.2018
pohár rozhlasu 0129 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 30.31 Plzeň - Petřín 18.05.2018
pětiboj 0840 Plzeň - Petřín 18.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žcm/B02 2 Plzeň 48.96
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm/B02 1 Plzeň 2:38.59
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 600 m/Žcm/F Plzeň- Petřín 1:58.31
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 150 m/Žcm/B03 1 Plzeň- Petřín 23.78
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 1000 m/Žcm/F Nýřany 3:24.85
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 300 m/Žcm/B01 3 Nýřany 48.37
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žcm/F 8 Stříbro 2:46.39
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žcm/B2 3 Stříbro 48.85
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 800 m/Žcm/F Nýřany 2:46.10
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Žcm/B03 2 Nýřany 51.12
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) pětiboj/Žcm 4 Plzeň - Petřín 0840
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) 800 m/Žcm Plzeň - Petřín 2:51.79
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Plzeň - Petřín 30.31
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) skok daleký/Žcm 4 Plzeň - Petřín 3.81
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Plzeň - Petřín 13.66
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) 60 m/Žcm/B02 1 Plzeň - Petřín 09.70
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) skok daleký/Žcm 19 Plzeň - Skvrňany 3.61
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) pohár rozhlasu/Žcm Plzeň - Skvrňany 0129
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žcm/B03 6 Plzeň - Skvrňany 09.94
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žcm/B03 3 Stříbro 24.61