Karta atleta

Export do excelu
  • Kliment Filip
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Holešov, z.s.
  • Trenér Jakub Hřib
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.18 Holešov 1.5.2019
60 m 09.01 h Ostrava 9.2.2019
150 m 22.65 Holešov 1.5.2019
150 m 23.48 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
800 m 3:02.32 Uherské Hradiště 18.6.2019
60 m překážek 11.94 Blansko 30.9.2018
100 m překážek 20.5 Holešov 20.4.2019
pětiboj 1037 Zlín 30.5.2018
hod oštěpem 600g 17.96 Uherské Hradiště 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 41.44 Zlín 30.5.2018
skok daleký 3.88 Zlín 30.5.2018
skok daleký 4.17 h Ostrava 9.2.2019
skok vysoký 1.38 Holešov 20.4.2019
skok vysoký 1.30 h Ostrava 9.2.2019
Přespolní běh 0:07:02 Šternberk 23.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.18 Holešov 1.5.2019
60 m 09.01 h Ostrava 9.2.2019
150 m 22.65 Holešov 1.5.2019
150 m 23.48 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
800 m 3:02.32 Uherské Hradiště 18.6.2019
100 m překážek 20.5 Holešov 20.4.2019
hod oštěpem 600g 17.96 Uherské Hradiště 26.4.2019
skok daleký 4.07 Holešov 20.4.2019
skok daleký 4.17 h Ostrava 9.2.2019
skok vysoký 1.38 Holešov 20.4.2019
skok vysoký 1.30 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
Přespolní běh 0:07:02 Šternberk 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m př./Žcm/B04 2 Blansko 11.94
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R06 4 Blansko 09.22
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm/F 9 Otrokovice 3.91
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žcm/B01 6 Otrokovice 12.32
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 31 Zlín 1037
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B06 2 Zlín 12.13
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B02 9 Zlín 09.49
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B04 7 Zlín 3:03.00
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 25 Zlín 3.88
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm/F Zlín 41.44
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 25 Zlín 3.66
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žcm/F 9 Zlín 1.19
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žcm/F 17 Zlín 3.96
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B01 4 Zlín 23.16
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/B01 6 Zlín 09.20
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/R3 4 Ostrava - Vítkovice 09.36
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žcm/F 18 Ostrava - Vítkovice 3.83
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) výška/Žcm/F 9 Ostrava - Vítkovice 1.20
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R2 7 Ostrava 09.59
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B2 5 Ostrava 23.65
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 28 Ostrava 3.46