Karta atleta

Export do excelu
  • Podešva Vojtěch
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Lenka Hudecová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.58 Frýdek-Místek 1.5.2018
150 m 24.05 h Ostrava 21.1.2018
800 m 3:01.37 Ostrava - Vítkovice 8.10.2017
60 m překážek 12.14 Frýdek-Místek 21.6.2018
60 m překážek 13.10 h Ostrava 21.1.2018
pětiboj 0467 Třinec 26.4.2018
hod oštěpem 500g 18.29 Ostrava - Vítkovice 25.9.2017
hod kriketovým míčkem 27.25 Třinec 26.4.2018
skok daleký 4.39 Třinec 24.5.2018
skok vysoký 1.50 Frýdek-Místek 6.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žcm/F 9 Šumperk 1.41
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 23 Šumperk 4.06
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žcm 22 Frýdek-Místek 4.03
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm Frýdek-Místek 1.50
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm 4 Frýdek-Místek 1.46
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žcm 17 Frýdek-Místek 4.17
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 6 Frýdek-Místek 12.14
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm/F Třinec 1.40
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm/F 14 Třinec 4.39
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B02 6 Třinec 12.43
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B02 3 Opava 12.35
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žcm 5 Opava 1.35
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm 8 Opava 4.10
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žcm 10= Opava 1.30
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm 22 Opava 4.17
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B03 3 Opava 12.47
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B01 4 Frýdek-Místek 10.58
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žcm 7 Frýdek-Místek 1.25
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žcm 22 Frýdek-Místek 3.38
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 25 Třinec 0467
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B05 5 Třinec 11.17
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B05 4 Třinec 13.62
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm 13 Třinec 3.84
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm 29 Třinec 27.25
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B05 4 Třinec 3:21.19
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B8 2 Ostrava 24.05
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R2 5 Ostrava 13.10
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm Ostrava NM