Karta atleta

Export do excelu
  • Kindl Ondřej
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Daniel Musil
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.16 Praha-Stromovka 21.06.2018
60 m 09.52 h Praha-Stromovka 31.01.2018
150 m 22.81 Praha - Eden 13.09.2018
150 m 22.00 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 45.52 Karlovy Vary 14.09.2019
600 m 1:57.72 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 2:38.55 Praha - Jeseniova 04.09.2019
800 m 2:46.84 h Praha-Strahov 01.03.2018
1000 m 3:48.21 Praha - Jeseniova 03.05.2018
1500 m 5:32.28 Praha - Eden 05.10.2019
60 m překážek 11.78 Praha - Jeseniova 23.04.2018
60 m překážek 12.08 h Praha-Stromovka 31.01.2018
200 m překážek 33.38 Praha - Děkanka 13.06.2019
pohár rozhlasu 0255 Praha - Jeseniova 14.05.2019
pětiboj 1026 Praha - Jeseniova 11.10.2018
hod kriketovým míčkem 33.01 Praha - Jeseniova 11.10.2018
skok daleký 4.68 Praha - Juliska 21.05.2019
skok daleký 4.28 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok o tyči 2.10 Karlovy Vary 14.09.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Kotlářka 23.05.2019
Přespolní běh 0:05:07 Vítkov -Jeseniova 04.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.37 Říčany 09.06.2019
150 m 22.00 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 45.52 Karlovy Vary 14.09.2019
800 m 2:38.55 Praha - Jeseniova 04.09.2019
1500 m 5:32.28 Praha - Eden 05.10.2019
200 m překážek 33.38 Praha - Děkanka 13.06.2019
pohár rozhlasu 0255 Praha - Jeseniova 14.05.2019
skok daleký 4.68 Praha - Juliska 21.05.2019
skok daleký 4.28 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok o tyči 2.10 Karlovy Vary 14.09.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Kotlářka 23.05.2019
Přespolní běh 0:06:51 Praha - Vítkov 27.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) pětiboj/Žcm 9 Praha - Jeseniova 1026
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) kriket/Žcm 16 Praha - Jeseniova 33.01
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) dálka/Žcm 12 Praha - Jeseniova 3.86
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B03 1 Praha - Jeseniova 12.1
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B03 5 Praha - Jeseniova 09.6
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B02 4 Praha - Jeseniova 2:49.5
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 800 m/Žcm/B02 4 Rudná 2:44.39
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) dálka/Žcm/F 5 Rudná 4.37
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 11 Praha - Eden 3.75
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B03 3 Praha - Eden 22.81
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žcm 6= Praha-Stromovka 1.23
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B02 3 Praha-Stromovka 09.16
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/F 14 Praha - Podvinný mlýn 4.40
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/R04 5 Praha - Podvinný mlýn 12.37
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) kriket/Žcm Praha - Jeseniova 00.00
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B01 8 Praha - Jeseniova 2:53.80
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B01 3 Praha - Jeseniova 12.27
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) dálka/Žcm Praha - Jeseniova 4.18
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) poharR/Žcm 1= Praha - Jeseniova 0033
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) 1000 m/Žcm/F 6 Praha - Jeseniova 3:48.21
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) výška/Žcm Praha - Jeseniova NM
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 11.78
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B01 2 Praha - Jeseniova 1:57.72
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 43 Vítkov -Jeseniova 0:05:07
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žcm/B2 5 Praha-Strahov 09.56
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žcm/B1 7 Praha-Strahov 2:46.84
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B4 2 Praha-Stromovka 12.08
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B16 4 Praha-Stromovka 09.52