Karta atleta

Export do excelu
  • Petrovič Ondřej
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér Veronika Matulková
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Domažlice 12.6.2019
60 m 09.41 h Plzeň 27.1.2019
100 m 14.42 Stříbro 25.8.2019
150 m 21.72 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.54 h Praha - Stromovka 17.2.2019
200 m 30.66 Stříbro 25.8.2019
300 m 47.86 Domažlice 17.8.2019
600 m 2:23.4 Stříbro 24.9.2018
800 m 3:18.59 Stříbro 11.5.2017
1000 m 4:11.66 Domažlice 25.5.2017
60 m překážek 12.3 Stříbro 27.9.2018
60 m překážek 11.41 h Praha - Stromovka 17.2.2019
100 m překážek 18.5 Klatovy 16.5.2019
200 m překážek 34.56 Domažlice 12.6.2019
pětiboj 0635 Stříbro 27.9.2018
hod diskem 1kg 16.22 Klatovy 16.5.2019
hod kladivem 4kg 13.90 Stříbro 7.9.2019
hod oštěpem 500g 14.70 Stříbro 26.9.2018
hod oštěpem 600g 22.05 Stříbro 17.6.2019
hod kriketovým míčkem 28.46 Stříbro 27.9.2018
vrh koulí 3kg 05.96 Stříbro 24.9.2018
vrh koulí 4kg 06.38 Stříbro 17.6.2019
skok daleký 4.15 Stříbro 3.6.2019
skok daleký 4.03 h Plzeň 27.1.2019
skok vysoký 1.25 Stříbro 25.9.2018
chůze dráha 3000 m 21:45.73 Karlovy Vary 14.9.2019
Přespolní běh 06:06 Stříbro 9.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.93 Domažlice 12.6.2019
60 m 09.41 h Plzeň 27.1.2019
100 m 14.42 Stříbro 25.8.2019
150 m 21.72 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.54 h Praha - Stromovka 17.2.2019
200 m 30.66 Stříbro 25.8.2019
300 m 47.86 Domažlice 17.8.2019
60 m překážek 11.41 h Praha - Stromovka 17.2.2019
100 m překážek 18.5 Klatovy 16.5.2019
200 m překážek 34.56 Domažlice 12.6.2019
hod diskem 1kg 16.22 Klatovy 16.5.2019
hod kladivem 4kg 13.90 Stříbro 7.9.2019
hod oštěpem 600g 22.05 Stříbro 17.6.2019
vrh koulí 4kg 06.38 Stříbro 17.6.2019
skok daleký 4.15 Stříbro 3.6.2019
skok daleký 4.03 h Plzeň 27.1.2019
chůze dráha 3000 m 21:45.73 Karlovy Vary 14.9.2019
Přespolní běh 06:06 Stříbro 9.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) pětiboj/Žcm Stříbro 0635
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m př./Žcm/B02 1 Stříbro 12.3
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/B02 1 Stříbro 09.5
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žcm 4 Stříbro 3:25.8
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žcm/F Stříbro 3.36
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm/F 5 Stříbro 28.46
26.09.2018 Oddílové kontrolní vrhačské závody (TJ Baník Stříbro, spolek) oštěp 500g/Žcm 4 Stříbro 14.70
25.09.2018 Oddílové kontrolní skokanské závody (TJ Baník Stříbro, spolek) výška/Žcm Stříbro 1.25
24.09.2018 Oddílové kontrolní vrhačské závody (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 3kg/Žcm 4 Stříbro 05.96
24.09.2018 Oddílové kontrolní vrhačské závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 600 m/Žcm Stříbro 2:23.4
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žcm/B03 4 Plzeň 55.88
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/B02 4 Plzeň 12.83
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m př./Žcm/F Plzeň- Petřín 13.65
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 150 m/Žcm/B03 2 Plzeň- Petřín 24.99
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 300 m/Žcm/B02 4 Nýřany 55.04
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 60 m př./Žcm/F 5 Nýřany 12.95
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m př./Žcm/B2 4 Stříbro 12.84
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žcm/B4 2 Stříbro 24.29
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m př./Žcm/F 4 Nýřany 12.64
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Žcm/B01 4 Nýřany 56.21
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m př./Žcm/F 4 Stříbro 12.98
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žcm/B01 3 Stříbro 24.57
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žcm/F 6 Praha - Stromovka 13.40
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R04 4 Praha - Stromovka 10.05
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B04 4 Praha - Stromovka 25.02
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R6 4 Plzeň 10.40
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/R1 4 Plzeň 14.57
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm 20 Plzeň 2.99