Karta atleta

Export do excelu
  • Järvinen Tomas
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.72 Praha - Juliska 5.6.2017
150 m 21.19 Praha - Eden 20.6.2018
800 m 2:42.35 Praha - Eden 27.4.2018
60 m překážek 09.69 Praha - Eden 18.9.2018
60 m překážek 09.97 h Praha-Stromovka 31.1.2018
pohár rozhlasu 0997 Praha - Kotlářka 23.5.2018
pětiboj 1880 Praha - Eden 27.4.2018
hod kriketovým míčkem 51.35 Praha - Eden 27.4.2018
vrh koulí 3kg 09.43 Praha - Eden 20.6.2018
vrh koulí 3kg 08.90 h Praha-Stromovka 31.1.2018
skok daleký 5.14 Praha - Kotlářka 23.5.2018
skok daleký 4.70 h Praha - Strahov 9.12.2018
skok vysoký 1.65 Praha - Kotlářka 23.5.2018
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 9.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žcm/F 7 Praha - Strahov 4.70
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) výška/Žcm/F Praha - Strahov 1.56
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 2 Praha - Eden 09.69
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) výška/Žcm Praha - Eden 1.55
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B01 2 Praha - Jeseniova 09.81
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) výška/Žcm Praha - Jeseniova 1.60
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Eden 21.19
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm Praha - Eden 09.43
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) výška/Žcm/F Praha - Podvinný mlýn 1.55
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/R01 2 Praha - Podvinný mlýn 10.22
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/FA Praha - Podvinný mlýn 09.87
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm Kolín DNS
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B1 Kolín DNS
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Juliska 09.92
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm Praha - Juliska 5.02
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) výška/Žcm Praha - Kotlářka 1.65
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) dálka/Žcm Praha - Kotlářka 5.14
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žcm Praha - Kotlářka 0997
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žcm Praha - Kotlářka 0913
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III chlapci a IV děvčata (Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz,) dálka/Žcm Praha - ZŠ Jitřní 4.89
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III chlapci a IV děvčata (Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz,) poharR/Žcm 6 Praha - ZŠ Jitřní 0787
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III chlapci a IV děvčata (Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz,) výška/Žcm Praha - ZŠ Jitřní 1.55
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 4 Praha - Eden 1880
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B08 1 Praha - Eden 08.84
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B08 1 Praha - Eden 09.98
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden 4.60
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm Praha - Eden 51.35
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 8 Praha - Eden 2:42.35
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha-Stromovka 09.97
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm 4 Praha-Stromovka 08.90