Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Kolínský
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Vlachová Vendula
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 h Praha - Juliska 06.02.2020
60 m 07.80 Praha - Jeseniova 17.06.2020
150 m 19.50 h Praha - Stromovka 21.02.2020
150 m 19.41 Praha - Jeseniova 08.06.2020
300 m 43.96 Praha - Juliska 21.05.2019
300 m 44.22 h Praha - Strahov 14.12.2019
600 m 2:02.46 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 2:50.55 h Praha - Stromovka 09.01.2019
800 m 2:38.79 Praha - Jeseniova 24.04.2019
60 m překážek (0.76) 10.68 Praha - Eden 13.09.2018
60 m překážek (0.84) 09.44 h Praha - Strahov 14.12.2019
100 m překážek (0.84) 15.20 Praha - Děkanka 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 28.93 Praha - Děkanka 21.06.2020
skok vysoký 1.23 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok daleký 4.34 Praha - Stromovka 19.06.2019
vrh koulí 3kg 04.28 Praha - Jeseniova 17.05.2018
vrh koulí 4kg 07.32 Praha - Jeseniova 01.06.2020
hod diskem 1kg 18.16 Praha - Jeseniova 17.06.2020
hod kriketovým míčkem 33.26 Praha - Jeseniova 28.06.2018
pětiboj 1074 Praha - Jeseniova 29.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.27 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m 08.9 Praha - Jeseniova 28.06.2018
150 m 23.11 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 21.58 Praha - Eden 13.09.2018
300 m 53.21 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 47.69 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
600 m 2:02.46 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 3:02.00 h Praha - Stromovka 10.01.2018
800 m 3:06.4 Praha - Jeseniova 28.06.2018
60 m překážek (0.76) 10.68 Praha - Eden 13.09.2018
skok vysoký 1.23 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok daleký 4.17 Praha - Jeseniova 28.06.2018
vrh koulí 3kg 04.28 Praha - Jeseniova 17.05.2018
hod kriketovým míčkem 33.26 Praha - Jeseniova 28.06.2018
pětiboj 1074 Praha - Jeseniova 28.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 7 Praha - Eden 10.70
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B02 5 Praha - Eden 21.87
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B01 6 Praha - Eden 21.58
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Praha - Eden 10.68
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 22.22
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 11.67
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) pětiboj/Žcm Praha - Jeseniova 1074
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B02 2 Praha - Jeseniova 3:06.4
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B03 1= Praha - Jeseniova 08.9
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Praha - Jeseniova 11.8
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm 1= Praha - Jeseniova 4.17
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žcm 9 Praha - Jeseniova 33.26
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žcm 6= Praha-Stromovka 1.23
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B03 1 Praha-Stromovka 09.02
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žcm/B02 2 Praha - Podvinný mlýn 47.69
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R02 6 Praha - Podvinný mlýn 11.91
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FC 6 Praha - Podvinný mlýn 11.93
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm 11 Praha - Jeseniova 3.69
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žcm 16 Praha - Jeseniova 04.28
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B03 1 Praha - Jeseniova 22.29
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B03 7 Praha - Eden 49.11
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 3 Praha - Eden 11.20
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 2 Praha - Jeseniova 12.14
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B02 8 Praha - Jeseniova 2:02.46
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 22 Vítkov -Jeseniova 0:04:37
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B4 Praha-Stromovka DQ
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B18 1 Praha-Stromovka 09.27
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B15 4 Praha-Stromovka 53.21
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B4 8 Praha - Stromovka 3:02.00
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B17 2 Praha - Stromovka 23.11