Karta atleta

Export do excelu
  • Tupý Libor
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Bechyňský atlet.klub Bechyně
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.95 h Nová Včelnice 21.2.2015
100 m 16.5 Bechyně 24.7.2015
200 m 36.8 Bechyně 30.6.2016
vrhačský trojboj 0880 Sázava 30.9.2017
vrhačský čtyřboj 0985 Sázava 30.9.2017
hod diskem 0,75kg 16.93 Tábor 2.10.2016
hod diskem 1kg 18.59 Sázava 30.9.2017
hod kladivem 3kg 14.34 Sázava 30.9.2017
hod oštěpem 500g 34.70 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
hod kriketovým míčkem 41.88 Nová Včelnice 10.6.2018
hod plným míčem 1kg 07.41 České Budějovice 29.5.2016
vrh koulí 2kg 08.21 Bechyně 28.9.2016
vrh koulí 2kg 07.00 h Bechyně 31.12.2015
vrh koulí 3kg 11.57 Bechyně 24.9.2018
vrh koulí 3kg 11.25 h Praha - Strahov 9.12.2018
vrh koulí 4kg 09.48 h Praha - Strahov 26.1.2019
skok daleký 3.38 České Budějovice 29.5.2016
skok daleký 3.32 h Nová Včelnice 21.2.2015
skok vysoký 1.38 Nová Včelnice 10.6.2018
skok vysoký 1.50 h Bechyně 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 09.48 h Praha - Strahov 26.1.2019
skok vysoký 1.46 h Praha - Strahov 26.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2018 11. ročník Vánoční laťky v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) výška/Žcm Bechyně 1.50
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) koule 3kg/Žcm/F 4 Praha - Strahov 11.25
07.10.2018 Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém a Vrhačské odpoledne (TJ VS Tábor) oštěp 500g/Žcm Tábor 33.43
07.10.2018 Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém a Vrhačské odpoledne (TJ VS Tábor) koule 3kg/Žcm Tábor 10.35
24.09.2018 Kontrolní koulařské závody (Bechyňský atlet.klub Bechyně) koule 3kg/Žcm Bechyně 11.57
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) oštěp 500g/Žcm/F MS Nová Včelnice 32.44
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) koule 3kg/Žcm/F MS Nová Včelnice 11.00
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) výška/Žcm MS Nová Včelnice 1.38
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) koule 3kg/Žcm MS Nová Včelnice 09.55
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) kriket/Žcm MS Nová Včelnice 41.88
03.06.2018 Kontrolní oddílové závody (Bechyňský atlet.klub Bechyně) koule 3kg/Žcm Bechyně 09.23
03.06.2018 Kontrolní oddílové závody (Bechyňský atlet.klub Bechyně) výška/Žcm Bechyně 1.30
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) disk 1kg/Žci/F Písek DNS
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) oštěp 600g/Žci/F Písek DNS
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) výška/Žcm/F Veselí nad Lužnicí DNS
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) oštěp 500g/Žcm/F Veselí nad Lužnicí 32.64
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) koule 3kg/Žcm/F Veselí nad Lužnicí 09.88
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) oštěp 500g/Žcm MS České Budějovice - Čtyři Dvory 34.70
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) koule 3kg/Žcm MS České Budějovice - Čtyři Dvory 10.30
15.04.2018 Kontrolní vrhačské závody (Bechyňský atlet.klub Bechyně) koule 3kg/Žcm Bechyně 09.04
15.04.2018 Kontrolní vrhačské závody (Bechyňský atlet.klub Bechyně) oštěp 500g/Žcm Bechyně 30.36
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) koule 3kg/Žcm/F 4 Praha - Strahov 08.42
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) výška/Žcm/F 5 Praha - Strahov 1.31