Karta atleta

Export do excelu
  • Tsap Matvij
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Hodonín 15.6.2019
150 m 22.42 Šumperk 7.10.2018
pohár rozhlasu 0322 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 2.5.2018
hod kriketovým míčkem 35.02 Břeclav 27.5.2018
skok daleký 4.50 Hodonín 15.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.73 Hodonín 15.6.2019
skok daleký 4.50 Hodonín 15.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B04 5 Šumperk 09.14
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B06 5 Šumperk 22.42
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/R04 5 Břeclav 09.21
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žcm/F01 15 Břeclav 3.91
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R2 8 Brno 09.27
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žcm/KA 23 Brno 3.91
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žcm/B03 4 Brno 09.57
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žcm/F 7 Brno 3.98
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) kriket/Žcm 23 Břeclav 35.02
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žcm/B01 4 Břeclav 24.27
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žcm 11 Břeclav 4.04
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) 60 m/Žcm/B01 5 Blansko 09.66
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) dálka/Žcm/F 8 Blansko 3.86
02.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) 60 m/Žcm 12= Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 09.4
02.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) dálka/Žcm 12 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 3.60
02.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) poharR/Žcm Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 0322
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žcm/F 18 Brno 3.37
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žcm/B04 3 Brno 09.39