Karta atleta

Export do excelu
  • Dostál Adam
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér Aleš Prudký
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.45 h Otrokovice 14.02.2019
60 m 08.23 Brno 10.09.2018
60 m 08.28 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 19.85 Znojmo 26.05.2019
150 m 19.89 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 44.08 Uherské Hradiště 05.09.2018
300 m 43.81 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
800 m 2:42.19 Brno 10.09.2018
1000 m 3:24.40 Otrokovice 03.05.2018
40 yardů př. 06.50 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek 10.16 Zlín 30.05.2018
60 m překážek 09.60 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
100 m překážek 17.74 Uherské Hradiště 29.05.2018
200 m překážek 31.24 Uherské Hradiště 29.05.2018
pohár rozhlasu 0000 Otrokovice 03.05.2018
pětiboj 1814 Zlín 30.05.2018
hod kriketovým míčkem 35.76 Zlín 30.05.2018
skok daleký 4.90 Brno 09.09.2019
skok daleký 4.72 h Otrokovice 30.01.2019
skok vysoký 1.44 Otrokovice 03.05.2018
skok vysoký 1.49 h Otrokovice 30.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.45 h Otrokovice 14.02.2019
60 m 08.34 Brno 09.09.2019
60 m 08.28 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 19.85 Znojmo 26.05.2019
150 m 19.89 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 47.14 Otrokovice 23.04.2019
800 m 2:46.95 Otrokovice 07.05.2019
40 yardů př. 06.50 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek 10.00 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
100 m překážek 17.81 Uherské Hradiště 18.06.2019
200 m překážek 31.57 Uherské Hradiště 26.04.2019
skok daleký 4.90 Brno 09.09.2019
skok daleký 4.72 h Otrokovice 30.01.2019
skok vysoký 1.33 Brno 09.09.2019
skok vysoký 1.49 h Otrokovice 30.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/F Ostrava - Vítkovice 09.60
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R01 4 Ostrava - Vítkovice 09.82
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 6 Ostrava - Vítkovice 08.35
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B03 3 Ostrava - Vítkovice 43.81
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 09.79
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 20.06
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m př./Žcm/B01 4 Blansko 10.37
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B02 4 Blansko 20.58
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m př./Žci/B03 4 Hranice 32.25
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R6 1 Brno 08.23
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žcm/F3 8 Brno 2:42.19
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R4 2 Brno 20.14
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B02 4 Uherské Hradiště 08.57
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žci 8 Uherské Hradiště 44.08
05.09.2018 IV. kolo staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci Uherské Hradiště 17.71
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 60 m/Žci/R02 3 Zlín 08.31
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm MS Zlín 1814
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 2 Zlín 10.16
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B01 3 Zlín 08.41
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B02 1 Zlín 2:43.39
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 8 Zlín 4.60
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm/F 35 Zlín 35.76
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B01 2 Uherské Hradiště 31.24
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/F Uherské Hradiště 17.74
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B01 4 Uherské Hradiště 32.11
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žci/B02 5 Uherské Hradiště 46.78
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci 6 Uherské Hradiště 17.96
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) poharR/Žcm 5= Otrokovice 0000
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 1000 m/Žcm/F 5 Otrokovice 3:24.40
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) výška/Žcm/F Otrokovice 1.44
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 60 m/Žcm/B02 1 Otrokovice 08.47
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m př./Žcm/B03 MS Zlín 10.32
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B05 MS Zlín 19.96
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 300 m/Žcm/B02 MS Zlín 44.87
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B02 2 Uherské Hradiště 31.36
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žci 6 Uherské Hradiště 45.76
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B1 1 Ostrava - Vítkovice 20.31
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B1 2 Ostrava - Vítkovice 44.85
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R1 2 Ostrava - Vítkovice 09.85
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/F 4 Ostrava - Vítkovice 10.09
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B1 1 Ostrava 20.39
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B1 1 Ostrava 45.10
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) výška/Žcm 2= Olomouc 1.43
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R01 1 Olomouc 10.15
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/FA Olomouc 10.11