Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Čurda
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Sokol Roztoky u Prahy
  • Trenér: Matas Martin
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.2 Roztoky u Prahy 06.04.2019
60 m 08.36 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m 08.34 Beroun 28.06.2020
100 m 13.7 Roztoky 15.09.2019
150 m 19.79 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 19.58 Kladno 01.07.2020
200 m 27.14 Roztoky u Prahy 31.05.2020
300 m 48.39 Kladno 01.06.2018
300 m 45.93 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 2:57.01 Slaný 11.05.2018
800 m 2:55.89 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek (0.76) 10.59 Kutná Hora 16.09.2018
60 m překážek (0.76) 10.71 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek 10.3 Roztoky 24.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.69 Kladno 01.07.2020
skok vysoký 1.45 Roztoky u Prahy 06.04.2019
skok vysoký 1.40 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok daleký 3.76 Beroun 30.09.2017
skok daleký 4.60 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 3kg 06.57 h Praha-Stromovka 20.12.2018
pohár rozhlasu 0631 Rudná 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 32.62 Slaný 11.05.2018
pětiboj 1338 Slaný 11.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.67 Vlašim 10.06.2018
60 m 08.69 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 22.47 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 20.83 Vlašim 10.06.2018
300 m 48.39 Kladno 01.06.2018
300 m 45.93 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 2:57.01 Slaný 11.05.2018
800 m 2:55.89 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek (0.76) 10.59 Kutná Hora 16.09.2018
60 m překážek (0.76) 10.71 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 4.37 Rudná 10.05.2018
skok daleký 4.60 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 3kg 06.57 h Praha-Stromovka 20.12.2018
pohár rozhlasu 0631 Rudná 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 32.62 Slaný 11.05.2018
pětiboj 1338 Slaný 11.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žcm/B02 7 Praha-Stromovka 2:55.89
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 10 Praha-Stromovka 06.57
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Praha-Stromovka 10.71
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žcm/B01 4 Praha-Stromovka 08.69
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) skok daleký/Žcm/F 4 Praha-Stromovka 4.60
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/J/B08 2 Praha - Strahov 45.93
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R10 4 Praha - Strahov 08.75
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žcm/B02 6 Kutná Hora 21.17
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Kutná Hora 10.59
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žcm/B02 1 Kladno 49.07
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Kladno 10.57
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Kladno 11.18
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 150 m/Žcm/B01 5 Kladno 20.72
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B07 1 Vlašim 20.83
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R01 3 Vlašim 08.67
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žcm/B02 2 Kladno 48.39
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Kladno 11.24
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 2 Beroun 10.73
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žcm/F 22 Beroun 3.92
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 6 Slaný 4.30
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 21 Slaný 32.62
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B 9 Slaný 11.13
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žcm/B 17 Slaný 2:57.01
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žcm/B 7 Slaný 08.89
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) 60 m/Žcm Rudná 08.5
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) skok daleký/Žcm Rudná 4.37
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) pohár rozhlasu/Žcm 11 Rudná 0631
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B8 6 Praha-Stromovka 09.22
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B14 2 Praha-Stromovka 52.45
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B15 2 Praha - Stromovka 09.02
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B20 1 Praha - Stromovka 22.47