Karta atleta

Export do excelu
  • Chyba František
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér Tomáš Vodička
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.80 Praha - Radotín 20.5.2018
60 m 10.49 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 25.55 Praha - Děkanka 31.5.2018
150 m 27.79 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 76.80 Praha - Radotín 4.5.2019
600 m 2:21.50 Praha - Jeseniova 18.5.2017
800 m 3:07.60 Praha - Radotín 20.5.2018
800 m 2:51.94 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 14.19 Praha - Radotín 20.5.2018
pětiboj 0515 Praha - Radotín 20.5.2018
hod diskem 1kg 16.20 Praha - Přátelství 19.6.2019
hod kriketovým míčkem 22.92 Praha - Radotín 20.5.2018
vrh koulí 3kg 06.29 Praha - Přátelství 13.9.2018
vrh koulí 4kg 06.59 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok daleký 3.43 Černošice 28.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.84 Praha - Radotín 4.5.2019
300 m 76.80 Praha - Radotín 4.5.2019
800 m 2:51.94 h Praha - Stromovka 16.1.2019
hod diskem 1kg 16.20 Praha - Přátelství 19.6.2019
vrh koulí 4kg 06.59 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok daleký 3.43 Černošice 28.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) koule 3kg/Žcm/F 12 Rudná 06.23
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) kriket/Žcm/F 18 Rudná 20.57
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žcm 7 Praha - Přátelství 06.29
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žcm/B04 5 Praha - Přátelství 27.24
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 60 m př./Žcm/B02 5 Praha - Radotín 14.41
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) dálka/Žcm 14 Praha - Radotín 3.38
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žcm/F Praha - Podvinný mlýn DNS
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žcm 12 Praha - Děkanka 05.92
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B02 5 Praha - Děkanka 25.55
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) pětiboj/Žcm 9 Praha - Radotín 0515
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 60 m/Žcm/B01 3 Praha - Radotín 09.80
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 800 m/Žcm 4 Praha - Radotín 3:07.60
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 60 m př./Žcm/B01 4 Praha - Radotín 14.19
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) dálka/Žcm 11 Praha - Radotín 3.08
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) kriket/Žcm 10 Praha - Radotín 22.92
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 60 Praha - Eden 0277
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B02 6 Praha - Eden 10.41
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 33 Praha - Eden 2.70
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 31 Praha - Eden 21.73
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 7 Praha - Eden 14.99
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B05 5 Praha - Eden 3:20.60
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B19 8 Praha-Stromovka 10.75
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B7 8 Praha - Stromovka 10.49
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B17 6 Praha - Stromovka 27.79