Karta atleta

Export do excelu
  • Procházka Jindřich
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Lenka Švábíková
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
60 m 08.27 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 19.01 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
150 m 19.63 h Praha-Stromovka 1.12.2018
300 m 41.73 Praha - Děkanka 9.5.2019
300 m 43.23 h Praha-Stromovka 1.12.2018
600 m 2:09.86 Praha-Stromovka 21.6.2016
1000 m 3:18.87 Praha - Jitřní 15.5.2019
1500 m 5:09.25 Praha - Eden 7.9.2019
60 m překážek 10.49 Praha-Pekařka 21.6.2018
pohár rozhlasu 0967 Praha - Jitřní 15.5.2019
hod kriketovým míčkem 34.30 Praha-Stromovka 21.6.2016
vrh koulí 3kg 06.13 Praha - Pekařka 17.5.2018
skok daleký 4.21 Praha-Pekařka 21.6.2018
skok vysoký 1.26 Praha - Vokovice 30.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.99 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
150 m 19.01 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
300 m 41.73 Praha - Děkanka 9.5.2019
1000 m 3:18.87 Praha - Jitřní 15.5.2019
1500 m 5:09.25 Praha - Eden 7.9.2019
pohár rozhlasu 0967 Praha - Jitřní 15.5.2019
skok daleký 4.18 Praha - Jeseniova 24.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B3 3 Praha-Stromovka 19.63
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B4 5 Praha-Stromovka 43.23
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 6 Praha - Eden 10.66
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 5 Praha - Eden 08.46
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 4 Praha - Eden 10.74
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 3 Praha - Eden 08.52
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) dálka/Žcm Praha-Pekařka 4.21
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha-Pekařka 10.49
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B01 3 Praha - Podvinný mlýn 20.56
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/FA 5 Praha - Podvinný mlýn 08.23
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/R02 1 Praha - Podvinný mlýn 08.42
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žcm/B02 1 Praha - Vokovice 08.42
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) výška/Žcm 5 Praha - Vokovice 1.26
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 150 m/Žcm/B03 1 Praha - Pekařka 20.54
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) koule 3kg/Žcm 4 Praha - Pekařka 06.13
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B06 4 Praha - Eden 45.10
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) 150 m/Žcm/B2 1 Praha - Stromovka 20.07
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B1 2 Praha-Stromovka 20.38
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B1 3 Praha-Stromovka 08.38
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B4 5 Praha-Stromovka 08.32
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B12 Praha-Stromovka DNS
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B4 4 Praha - Stromovka 08.27
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 4 Praha - Stromovka 20.07