Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Vaníček
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 25.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.58 Slaný 11.05.2018
150 m 25.60 Stará Boleslav 28.04.2017
800 m 2:56.03 Slaný 11.05.2018
1000 m 4:01.1 Beroun 10.05.2017
1500 m 5:41.87 Kladno 04.09.2018
60 m překážek (0.76) 11.70 Beroun 18.05.2018
skok daleký 3.64 Beroun 30.09.2017
vrh koulí 3kg 08.29 Kutná Hora 16.09.2018
hod oštěpem 500g 25.12 Kladno 04.09.2018
pohár rozhlasu 0000 Beroun 10.05.2017
hod kriketovým míčkem 46.22 Beroun 18.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.58 Slaný 11.05.2018
800 m 2:56.03 Slaný 11.05.2018
1500 m 5:41.87 Kladno 04.09.2018
60 m překážek (0.76) 11.70 Beroun 18.05.2018
skok daleký 3.57 Slaný 11.05.2018
vrh koulí 3kg 08.29 Kutná Hora 16.09.2018
hod oštěpem 500g 25.12 Kladno 04.09.2018
hod kriketovým míčkem 46.22 Beroun 18.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) vrh koulí 3kg/Žcm 13 Kutná Hora 08.29
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) hod oštěpem 500g/Žcm 8 Kutná Hora 24.40
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žcm 7 Kladno 5:41.87
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žcm 9 Kladno 25.12
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 10 Kladno 07.35
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žcm Kladno 24.93
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 4 Beroun 46.22
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Beroun 11.70
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 24 Slaný 3.57
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Slaný 41.87
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B 14 Slaný 11.50
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žcm/B 16 Slaný 2:56.03
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žcm/B 19 Slaný 09.58