Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Ort
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Krčmář Michal
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.67 Praha - Eden 11.05.2018
60 m 08.98 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 21.38 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 45.37 h Praha - Strahov 14.12.2019
300 m 44.27 Praha - Jeseniova 17.06.2020
800 m 2:21.95 h Praha - Stromovka 21.02.2020
800 m 2:23.52 Praha - Děkanka 21.06.2020
1000 m 3:31.32 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
1000 m 3:35.08 h Praha-Stromovka 01.12.2018
1500 m 5:36.42 Praha - Stromovka 19.06.2019
60 m překážek (0.76) 14.01 Praha-Stromovka 06.10.2018
60 m překážek (0.84) 11.49 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok vysoký 1.13 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok daleký 3.48 Praha - Jeseniova 17.05.2018
skok daleký 3.88 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 3kg 05.19 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 4kg 05.44 h Praha-Stromovka 19.12.2019
hod kriketovým míčkem 32.15 Praha-Stromovka 06.10.2018
pětiboj 0707 Praha-Stromovka 06.10.2018
čtyřboj 1165 h Praha-Stromovka 19.12.2019
Přespolní běh 0:04:27 Vítkov -Jeseniova 04.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.67 Praha - Eden 11.05.2018
60 m 09.35 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 24.94 h Praha - Stromovka 10.01.2018
300 m 54.05 Praha - Eden 11.05.2018
800 m 2:47.57 Praha - Jeseniova 30.05.2018
800 m 2:38.29 h Praha-Stromovka 20.12.2018
1000 m 3:31.32 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
1000 m 3:35.08 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek (0.76) 14.01 Praha-Stromovka 06.10.2018
60 m překážek (0.76) 12.77 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.13 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok daleký 3.48 Praha - Jeseniova 17.05.2018
skok daleký 3.62 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 3kg 05.12 h Praha-Stromovka 20.12.2018
hod kriketovým míčkem 32.15 Praha-Stromovka 06.10.2018
pětiboj 0707 Praha-Stromovka 06.10.2018
Přespolní běh 0:04:27 Vítkov -Jeseniova 04.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žcm/B02 4 Praha-Stromovka 09.46
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žcm/B02 3 Praha-Stromovka 2:38.29
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Praha-Stromovka 12.77
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 17 Praha-Stromovka 05.12
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) skok daleký/Žcm/F 14 Praha-Stromovka 3.62
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B10 6 Praha-Stromovka 09.35
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B2 7 Praha-Stromovka 3:35.08
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 9 Praha-Stromovka 32.15
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm 9 Praha-Stromovka 3.36
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/F 5 Praha-Stromovka 2:48.41
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj/Žcm 9 Praha-Stromovka 0707
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Praha-Stromovka 14.01
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B02 4 Praha-Stromovka 10.31
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B03 4 Praha - Eden 09.81
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B02 7 Praha - Eden 2:56.44
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žcm 11= Praha-Stromovka 1.13
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B01 6 Praha-Stromovka 09.86
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žcm/B03 7 Praha - Podvinný mlýn 3:31.32
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha - Jeseniova 00.00
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 2:47.57
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Praha - Jeseniova 14.28
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm 16 Praha - Jeseniova 3.48
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B04 6 Praha - Eden 54.05
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B04 7 Praha - Eden 09.67
03.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/F2 Praha - Děkanka 09.14
03.05.2018 6. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/F2 Praha - Děkanka 2:59.0
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 13 Vítkov -Jeseniova 0:04:27
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B18 6 Praha-Stromovka 09.72
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B11 4 Praha - Stromovka 09.78
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B21 6 Praha - Stromovka 24.94