Karta atleta

Export do excelu
  • Štefková Michaela
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér Pavla Sopuchová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.1 Kopřivnice 30.09.2019
60 m 10.59 Frýdek-Místek 01.05.2019
60 m 10.73 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
800 m 4:14.66 Frýdek-Místek 25.04.2018
60 m překážek 15.73 Frýdek-Místek 25.04.2018
pětiboj 0372 Frýdek-Místek 25.04.2018
hod diskem 0,75kg 22.04 Frýdek-Místek 03.09.2019
hod kladivem 3kg 22.80 Ostrava 17.08.2019
hod oštěpem 400g 13.60 Havířov 08.09.2018
hod kriketovým míčkem 20.03 Třinec 24.05.2018
vrh koulí 2kg 07.65 Opava 18.08.2018
vrh koulí 2kg 07.90 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
vrh koulí 3kg 08.07 Třinec 01.06.2019
vrh koulí 3kg 07.81 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok daleký 2.96 Frýdek-Místek 25.04.2018
Přespolní běh 0:05:32 Hranice 07.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 09.1 Kopřivnice 30.09.2019
60 m 10.59 Frýdek-Místek 01.05.2019
60 m 10.73 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
hod diskem 0,75kg 22.04 Frýdek-Místek 03.09.2019
hod kladivem 3kg 22.80 Ostrava 17.08.2019
vrh koulí 3kg 08.07 Třinec 01.06.2019
vrh koulí 3kg 07.81 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
Přespolní běh 0:09:12 Šternberk 23.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 21 Ostrava - Vítkovice 07.90
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R13 8 Ostrava - Vítkovice 10.79
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) koule 2kg/Žkm 5 Havířov 07.52
08.09.2018 6. závod Krajský vrhačský pohár (TJ Start Havířov) oštěp 400g/Žkm 7 Havířov 13.60
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm 13 Frýdek-Místek 06.92
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm Frýdek-Místek NM
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) kriket/Žkm Ostrava - Vítkovice DNS
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 400g/Žkm Ostrava - Vítkovice DNS
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice DNS
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) oštěp 400g/Žkm 5 Opava 12.85
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm Opava 07.65
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm/F 5 Třinec 07.36
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm/F 8 Třinec 12.84
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 8 Třinec 19.02
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B08 6 Frýdek-Místek 10.82
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm 8 Frýdek-Místek 07.51
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 25 Frýdek-Místek 17.49
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm/F 14 Třinec 06.58
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 35 Třinec 20.03
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B07 8 Třinec 10.91
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm 7 Ostrava-Martinov 07.05
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R02 6 Opava 10.66
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 16 Opava 16.96
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm 4 Opava 05.75
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 47 Opava 17.72
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm 13 Opava 06.07
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B09 8 Opava 10.88
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B06 8 Frýdek-Místek 11.05
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm 37 Frýdek-Místek 17.83
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm 36 Frýdek-Místek 2.89
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žkm 26 Frýdek-Místek 0372
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/F 26 Frýdek-Místek 11.09
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 26 Frýdek-Místek 4:14.66
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žkm 24 Frýdek-Místek 15.73
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm 26 Frýdek-Místek 17.51
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm 25 Frýdek-Místek 2.96
07.04.2018 Běžecký pohár OK 4. závod Běh vítězství (AK Šternberk) Přespolní běh/Žkm 11 Hranice 0:05:32
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R4 7 Ostrava - Vítkovice 11.02
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) koule 2kg/Žkm/F 9 Ostrava - Vítkovice 06.60
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R6 8 Ostrava 11.81
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 12 Ostrava 05.14