Karta atleta

Export do excelu
  • Zahrádková Denisa
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér Jaroslav Bohutínský
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.40 Třebíč 6.6.2019
60 m 08.65 Třebíč 24.6.2018
60 m 08.72 h Praha - Strahov 20.1.2019
100 m 14.09 Třebíč 17.9.2019
150 m 20.65 Pacov 16.6.2019
150 m 21.94 h Praha - Strahov 20.1.2019
300 m 47.70 Třebíč 26.5.2019
800 m 2:46.78 Třebíč 11.5.2019
60 m překážek 10.17 Třebíč 28.9.2018
60 m překážek 10.27 h Praha - Strahov 9.12.2018
100 m překážek 15.72 Třebíč 18.8.2019
200 m překážek 32.64 Pacov 16.6.2019
pětiboj 2411 Třebíč 28.9.2018
sedmiboj 3532 Třebíč 11.5.2019
vrhačský trojboj 1120 Třebíč 23.5.2019
čtyřboj 1911 Třebíč 24.6.2018
hod diskem 0,75kg 19.40 Třebíč 13.9.2018
hod oštěpem 400g 28.01 Třebíč 19.8.2018
hod oštěpem 500g 30.30 Třebíč 18.8.2019
hod kriketovým míčkem 46.46 Třebíč 28.9.2018
vrh koulí 2kg 09.19 Třebíč 13.9.2018
vrh koulí 3kg 08.34 Třebíč 26.9.2019
skok daleký 4.61 Třebíč 18.8.2019
skok vysoký 1.39 Jihlava 4.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.40 Třebíč 6.6.2019
60 m 08.93 Třebíč 17.9.2019
60 m 08.72 h Praha - Strahov 20.1.2019
100 m 14.09 Třebíč 17.9.2019
150 m 20.65 Pacov 16.6.2019
150 m 21.94 h Praha - Strahov 20.1.2019
300 m 47.70 Třebíč 26.5.2019
800 m 2:46.78 Třebíč 11.5.2019
60 m překážek 10.30 h Praha - Strahov 20.1.2019
100 m překážek 15.72 Třebíč 18.8.2019
200 m překážek 32.64 Pacov 16.6.2019
sedmiboj 3532 Třebíč 11.5.2019
vrhačský trojboj 1120 Třebíč 23.5.2019
hod diskem 0,75kg 19.05 Třebíč 23.5.2019
hod oštěpem 500g 30.30 Třebíč 18.8.2019
vrh koulí 3kg 08.34 Třebíč 26.9.2019
skok daleký 4.61 Třebíč 18.8.2019
skok vysoký 1.39 Jihlava 4.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/R2 4 Praha - Strahov 08.74
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žkm/B3 4 Praha - Strahov 10.27
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm Třebíč 2411
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 3 Třebíč 08.95
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/FA 10 Třebíč 3.91
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/FA Třebíč 46.46
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B01 3 Třebíč 10.17
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B01 2 Třebíč 2:53.40
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm Humpolec 1830
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) koule 2kg/Žkm/FA Humpolec 08.34
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) oštěp 400g/Žkm/FA Humpolec 22.45
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) výška/Žkm/FA Humpolec 1.38
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B01 2 Humpolec 21.76
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žky/B02 5 Třebíč 17.36
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh. tr./Žkm/F Třebíč 1012
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 0,75kg/Žkm/F Třebíč 19.40
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 400g/Žkm/F 5 Třebíč 18.89
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 2kg/Žkm/F Třebíč 09.19
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žkm/B01 1 Třebíč 07.67
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 1 Třebíč 09.15
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žkm/B01 1 Třebíč 14.74
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B01 1 Třebíč 10.36
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/F Třebíč 08.94
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/R02 1 Třebíč 08.96
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/F Třebíč 44.18
01.09.2018 29. Internationales Schülermeeting (TuS 1897 Saulheim e.V.) 800 m/Žcm/B1 4 Saulheim 2:50.25
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F 10 Třebíč 4.06
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B01 4 Třebíč 09.08
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 400g/Žkm/F Třebíč 28.01
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žkm Třebíč 1911
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 2 Třebíč 08.65
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/FA 7 Třebíč 3.90
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/FA Třebíč 38.87
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B01 2 Třebíč 10.48
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žkm/B05 1 Pacov 21.64
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 2kg/Žkm/FA Pacov 09.08
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 400g/Žkm/FA 9 Pacov 16.12
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žkm/F 4 Pacov 1.32
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 1 Třebíč 08.90
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žkm/B01 1 Třebíč 07.44
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žkm/B01 1 Třebíč 14.26
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m př./Žky/B01 Pacov DNS
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F Pacov DNS
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) pětiboj/Žkm Jihlava 2302
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m př./Žkm Jihlava 10.42
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žkm/B04 1 Jihlava 09.00
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) dálka/Žkm/FA 10 Jihlava 3.87
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) kriket/Žkm/FA Jihlava 39.46
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/Žkm/B01 2 Jihlava 2:49.17
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žky/B03 3 Třebíč 48.46
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Žky/B02 1 Třebíč 17.56
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F 22 Třebíč 3.97
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm Třebíč 2309
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 3 Třebíč 08.79
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B01 3 Třebíč 2:50.07
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/F Třebíč 43.87
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/F 16 Třebíč 3.61
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B02 1 Třebíč 10.63
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žky/F 30 Jihlava 3.81
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m př./Žky/B02 1 Jihlava 34.66
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žky/B07 1 Jihlava 21.85
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B11 1 Praha - Strahov 22.80
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R15 2 Praha - Strahov 09.09
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žky/B6 1 Praha - Strahov 10.86