Karta atleta

Export do excelu
  • Drábková Michaela
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér Dominika Remešová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.77 h Otrokovice 30.1.2019
60 m 08.93 Brno 10.9.2018
60 m 08.80 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
150 m 21.91 Brno 10.9.2018
150 m 21.35 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
300 m 49.93 Ostrava - Vítkovice 8.10.2017
300 m 49.57 h Ostrava 21.1.2018
600 m 2:10.75 Otrokovice 11.5.2017
800 m 3:01.77 Brno 11.9.2017
1500 m 6:37.74 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
60 m překážek 12.78 h Olomouc 9.2.2018
pohár rozhlasu 0613 Otrokovice 7.5.2019
hod kriketovým míčkem 28.04 Brno 11.9.2017
skok daleký 3.98 Zlín 9.5.2018
skok daleký 4.11 h Olomouc 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.77 h Otrokovice 30.1.2019
60 m 08.82 Otrokovice 7.5.2019
60 m 08.80 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
150 m 22.15 Uherské Hradiště 26.4.2019
150 m 21.35 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 6:37.74 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
pohár rozhlasu 0613 Otrokovice 7.5.2019
skok daleký 4.04 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R05 2 Blansko 09.00
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B05 3 Blansko 22.64
16.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B04 4 Hranice 21.91
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B05 1 Otrokovice 09.11
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm/F 11 Otrokovice 3.87
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žkm/B01 5 Otrokovice 22.94
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R9 3 Brno 08.93
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žkm/KB 26 Brno 3.88
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R10 3 Brno 21.91
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žkm/F 14 Zlín 3.98
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Zlín 22.28
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) poharR/Žkm MS Otrokovice 0000
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) dálka/Žkm/F MS Otrokovice 4.23
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 60 m/Žkm/B03 MS Otrokovice 09.01
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B03 4 Zlín 22.69
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žkm/F 11 Zlín 4.05
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žkm/FA 7 Olomouc 4.11
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/FB Olomouc 12.78
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FB Olomouc 09.14
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/R03 1 Olomouc 13.27
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R02 3 Olomouc 09.08
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B5 3 Ostrava 22.70
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B2 2 Ostrava 49.57
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žkm/FA 8 Olomouc 4.03
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R04 3 Olomouc 09.19