Karta atleta

Export do excelu
  • Parkanová Karolína
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Josef Nepomucký
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.33 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
60 m 09.20 h Praha - Stromovka 10.01.2018
100 m 15.53 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 23.35 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 22.43 h Praha - Stromovka 02.12.2017
300 m 49.95 h Praha - Stromovka 02.12.2017
800 m 2:49.62 Praha - Kotlářka 28.05.2019
1500 m 5:51.17 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
60 m překážek 13.53 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek 14.95 h Nehvizdy 21.01.2018
1500 m překážek 7:01.90 Praha - Děkanka 13.06.2019
pětiboj 1608 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 36.75 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 2kg 09.26 Praha - Jeseniova 11.09.2018
vrh koulí 3kg 07.04 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
vrh koulí 3kg 06.93 h Praha - Strahov 17.02.2019
skok daleký 3.79 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok daleký 4.18 h Nehvizdy 06.01.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Eden 19.06.2019
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 17.02.2019
Přespolní běh 4:54.5 Praha - Vítkov 29.03.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.65 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
60 m 09.61 h Nehvizdy 06.01.2019
100 m 15.53 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 23.35 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
800 m 2:49.62 Praha - Kotlářka 28.05.2019
1500 m 5:51.17 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
1500 m překážek 7:01.90 Praha - Děkanka 13.06.2019
vrh koulí 3kg 07.04 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
vrh koulí 3kg 06.93 h Praha - Strahov 17.02.2019
skok daleký 4.18 h Nehvizdy 06.01.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Eden 19.06.2019
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 17.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 41 Praha - Podvinný mlýn 1608
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FC Praha - Podvinný mlýn 36.75
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B11 4 Praha - Podvinný mlýn 13.53
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B06 7 Praha - Podvinný mlýn 3:05.87
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FC 4 Praha - Podvinný mlýn 3.97
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B11 3 Praha - Podvinný mlýn 09.34
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 10 Praha - Eden 09.15
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) výška/Žkm 12 Praha - Jeseniova 1.17
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 09.26
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 6 Praha - Eden 2:57.44
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 7 Praha - Eden 26.75
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) výška/Žkm/F 13= Praha - Podvinný mlýn 1.31
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R06 4 Praha - Podvinný mlýn 09.33
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B01 4 Praha - Juliska 09.04
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) výška/Žkm 4 Praha - Juliska 1.29
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B3 2 Praha - Podvinný mlýn 09.59
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B3 6 Praha - Podvinný mlýn 14.20
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm 7 Praha - Podvinný mlýn 3:07.16
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm 13 Praha - Podvinný mlýn 3.65
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm 13 Praha - Podvinný mlýn 29.21
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 12 Praha - Podvinný mlýn 1315
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žkm 17 Praha-Stromovka 1.16
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FB Nehvizdy 09.32
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R6 2 Nehvizdy 09.37
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/R4 3 Nehvizdy 14.95
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) výška/Žkm Nehvizdy 1.33
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B21 1 Praha - Stromovka 09.20
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B17 Praha - Stromovka DQ