Karta atleta

Export do excelu
  • Helena Nosková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Molva Vít
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 h Nehvizdy 06.01.2019
60 m 08.72 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 20.51 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
300 m 45.87 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
600 m 2:05.44 Praha - Radotín 20.06.2017
800 m 2:40.72 Praha - Děkanka 11.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.37 h Nehvizdy 21.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.18 Praha - Děkanka 11.09.2018
200 m překážek (0.76) 35.29 Praha - Kotlářka 28.05.2019
skok vysoký 1.35 h Nehvizdy 20.01.2019
skok vysoký 1.30 Praha - FZŠ Chodovická 29.04.2019
skok daleký 3.86 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok daleký 4.53 h Praha - Strahov 17.02.2019
hod kriketovým míčkem 29.59 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2018
pohár rozhlasu 1530 Praha - FZŠ Chodovická 29.04.2019
pětiboj 1974 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.51 h Nehvizdy 21.01.2018
60 m 08.95 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
150 m 22.11 Praha - Podvinný mlýn 16.09.2018
800 m 2:40.72 Praha - Děkanka 11.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.37 h Nehvizdy 21.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.18 Praha - Děkanka 11.09.2018
skok vysoký 1.26 Praha - Juliska 31.05.2018
skok daleký 3.86 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 29.59 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2018
pětiboj 1974 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 21 Praha - Podvinný mlýn 1974
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/FC 10 Praha - Podvinný mlýn 28.05
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B11 1 Praha - Podvinný mlýn 11.49
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B06 3 Praha - Podvinný mlýn 2:51.52
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FC 5 Praha - Podvinný mlýn 3.86
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B11 1 Praha - Podvinný mlýn 08.95
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 Praha - Eden DNS
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 Praha - Eden DNS
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B02 1 Praha - Podvinný mlýn 22.11
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B02 2 Praha - Podvinný mlýn 09.25
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Praha - Děkanka 11.18
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B01 2 Praha - Děkanka 2:40.72
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 5 Praha - Eden 2:55.82
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Praha - Eden 28.60
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm/F 21 Praha - Podvinný mlýn 1.21
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R04 6 Praha - Podvinný mlýn 13.83
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B01 5 Praha - Juliska 09.05
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žkm 7 Praha - Juliska 1.26
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) skok daleký/Žkm 10 Praha - Juliska 3.69
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Praha - Juliska 11.46
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B2 2 Praha - Podvinný mlýn 09.56
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Praha - Podvinný mlýn 12.90
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm 9 Praha - Podvinný mlýn 3:07.75
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm 10 Praha - Podvinný mlýn 3.75
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Praha - Podvinný mlýn 29.59
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 9 Praha - Podvinný mlýn 1477
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žkm 26 Praha-Džbán 6:45
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B7 2 Praha-Strahov 09.57
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 7 Praha-Stromovka 12.80
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R2 3 Nehvizdy 09.51
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FB Nehvizdy 12.37
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 3 Nehvizdy 12.68
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R3 3 Nehvizdy 09.51
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R7 2 Nehvizdy 13.59