Karta atleta

Export do excelu
  • Putová Natálie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Jan Škrabal
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.21 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
60 m 09.03 Opava 16.5.2019
60 m 09.52 h Ostrava 21.1.2018
150 m 21.86 Třinec 6.6.2019
300 m 53.22 Opava 10.5.2018
300 m 54.21 h Ostrava 21.1.2018
800 m 3:03.80 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
60 m překážek 13.62 Opava 26.4.2018
60 m překážek 13.14 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
pětiboj 1289 Opava 26.4.2018
hod kriketovým míčkem 25.05 Opava 26.4.2018
vrh koulí 3kg 05.35 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
skok daleký 3.26 Opava 26.4.2018
skok daleký 3.45 h Opava 15.2.2018
skok vysoký 1.15 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.21 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
60 m 09.03 Opava 16.5.2019
60 m 09.68 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
150 m 21.86 Třinec 6.6.2019
800 m 3:03.80 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
60 m překážek 13.14 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
vrh koulí 3kg 05.35 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
skok daleký 3.25 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019
skok vysoký 1.15 h Opava - ZŠ Englišova 17.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B04 6 Frýdek-Místek 09.49
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B07 2 Frýdek-Místek 24.07
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B01 5 Opava 53.22
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B03 5 Opava 09.25
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žkm 14 Opava 1289
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 21 Opava 25.05
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm 27 Opava 3.26
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B06 5 Opava 13.62
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B06 2 Opava 09.24
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B06 3 Opava 3:11.55
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B01 1 Opava 09.94
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B01 3 Opava 15.88
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 50 m/Žkm/B01 3 Opava 08.38
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm 11 Opava 3.45
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B5 Ostrava - Vítkovice DNS
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R11 2 Ostrava 09.52
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B6 2 Ostrava 54.21
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B01 2 Opava 09.68
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava DNS