Karta atleta

Export do excelu
  • Zrůstová Veronika
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.06 Opava 10.10.2018
150 m 23.40 h Praha - Stromovka 20.1.2018
300 m 48.49 Karlovy Vary 14.6.2018
400 m 67.52 h Praha - Strahov 20.1.2019
500 m 1:28.54 Cheb 28.4.2018
600 m 1:44.75 Karlovy Vary 20.4.2019
600 m 2:11.11 h Praha-Strahov 27.2.2016
800 m 2:30.58 Karlovy Vary 14.6.2018
800 m 2:27.98 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 3:22.33 Karlovy Vary 1.5.2018
1500 m 5:26.00 Stříbro 3.6.2018
1500 m 5:06.09 h Praha - Stromovka 13.2.2019
60 m překážek 13.07 Mariánské Lázně 10.5.2017
60 m překážek 11.06 h Praha-Strahov 27.2.2016
pětiboj 1724 Mariánské Lázně 14.5.2018
čtyřboj 1797 Opava 10.10.2018
hod kriketovým míčkem 33.58 Opava 10.10.2018
skok daleký 3.97 Opava 10.10.2018
skok vysoký 1.10 Karlovy Vary 14.6.2017
Přespolní běh 08:01 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 67.52 h Praha - Strahov 20.1.2019
600 m 1:44.75 Karlovy Vary 20.4.2019
800 m 2:27.98 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1500 m 5:06.09 h Praha - Stromovka 13.2.2019
Přespolní běh 12:01 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žkm/B1 6 Praha - Strahov 2:31.82
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) čtyřboj/Žky 37 Opava 1797
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) dálka/Žky 27 Opava 3.97
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 800 m/Žky/B01 2 Opava 2:32.12
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) kriket/Žky 28 Opava 33.58
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 60 m/Žky/B07 5 Opava 09.06
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B01 2 Plzeň 2:32.94
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 600 m/Žkm Ostrov 1:50.91
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 800 m/Žkm/B01 3 Karlovy Vary 2:30.58
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 300 m/Žkm/B02 1 Karlovy Vary 48.49
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žkm/F Stříbro 5:26.00
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) pětiboj/Žkm 16 Mariánské Lázně 1724
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 60 m/Žkm/B02 1 Mariánské Lázně 09.48
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) dálka/Žkm 16 Mariánské Lázně 3.89
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) kriket/Žkm 30 Mariánské Lázně 23.41
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 60 m př./Žkm/B01 2 Mariánské Lázně 13.08
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 800 m/Žkm 5 Mariánské Lázně 2:38.72
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 1000 m/Ž/F 6 Karlovy Vary 3:22.33
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 500 m/Ž/B01 5 Cheb 1:28.54
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 300 m/Žkm Karlovy Vary 48.64
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 600 m/Ž 6 Karlovy Vary 1:51.79
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žkm 10 Dolní Dobrouč 08:01
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 150 m/Žkm/B5 3 Praha - Stromovka 23.40
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/Žkm/F Praha - Stromovka 2:44.10