Karta atleta

Export do excelu
  • Nachtmanová Natálie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Benešov
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.51 Vlašim 01.06.2018
60 m 10.20 h Praha-Stromovka 31.01.2018
150 m 25.63 Čáslav 22.06.2018
hod oštěpem 400g 16.50 Kolín 07.09.2018
hod kriketovým míčkem 21.90 Stará Boleslav 18.05.2018
vrh koulí 2kg 08.76 Čáslav 22.06.2018
vrh koulí 2kg 07.38 h Praha - Strahov 11.02.2018
vrh koulí 3kg 08.38 h Praha - Strahov 02.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 08.38 h Praha - Strahov 02.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 400g/Žkm 13 Kolín 16.50
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 2kg/Žkm 7 Kolín 08.60
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žkm/R05 1 Čáslav 09.76
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 150 m/Žkm/B05 4 Čáslav 25.63
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) koule 2kg/Žkm/F 7 Čáslav 08.76
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) oštěp 400g/Žkm 15 Vlašim 14.81
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) koule 2kg/Žkm 18 Vlašim 07.26
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) oštěp 400g/Žkm 8 Vlašim 16.26
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) koule 2kg/Žkm 11 Vlašim 07.11
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R05 5 Vlašim 09.51
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kriket/Žkm 23 Stará Boleslav 21.90
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 2kg/Žkm 8 Stará Boleslav 07.38
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B03 7 Stará Boleslav 09.89
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň koule 2kg/Žkm/F 15 Praha - Strahov 07.38
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B17 8 Praha-Stromovka 10.20
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 31 Praha-Stromovka 07.02