Karta atleta

Export do excelu
  • Cardová Klára
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Ondřej Dudáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 Čáslav 24.05.2019
60 m 08.35 h Praha - Strahov 12.01.2020
100 m 13.62 Kolín 01.05.2019
150 m 20.13 Čáslav 24.05.2019
150 m 20.12 h Praha - Strahov 12.01.2020
200 m 27.26 Hradec Králové 18.05.2019
300 m 44.19 Kolín 08.05.2019
800 m 2:49.35 Kolín 12.05.2018
60 m překážek 10.37 Vlašim 01.06.2018
pětiboj 2240 Kolín 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 30.52 Kolín 12.05.2018
skok daleký 4.16 Kolín 12.05.2018
skok daleký 3.29 h Veletov 21.01.2017
skok vysoký 1.36 Čáslav 06.09.2017
skok vysoký 1.25 h Veletov 03.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 20.12 h Praha - Strahov 12.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R02 3 Jablonec nad Nisou 08.49
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/FB 4 Jablonec nad Nisou 08.57
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žkm/B02 2 Jablonec nad Nisou 21.01
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žkm/R04 1 Kutná Hora 08.68
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žkm/B01 2 Kutná Hora 20.73
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žkm/FA Kutná Hora 08.60
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žkm/B01 2 Kolín 47.21
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/FA Kolín 08.63
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R01 4 Kolín 08.74
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž Kolín DNF
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B4 MS Kolín 14.08
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B3 MS Kolín 08.82
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Čáslav 21.38
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žkm/FA Čáslav 08.83
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žkm/R01 4 Čáslav 08.88
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B01 2 Vlašim 20.48
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R01 3 Vlašim 08.48
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/F Vlašim 08.44
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 7 Kolín 3.96
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/F Kolín 08.60
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R04 1 Kolín 08.52
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žkm/B01 2 Vlašim 10.37
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R01 1 Vlašim 08.60
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/FA Vlašim 08.48
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm Praha - Radotín DNF
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Radotín 08.56
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B01 Praha - Radotín DNS
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 60 m př./Žkm/B01 3 Praha - Radotín 10.48
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) kriket/Žkm 13 Praha - Radotín 23.93
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) dálka/Žkm 11 Praha - Radotín 3.59
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm Kolín 2240
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B05 4 Kolín 2:49.35
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B03 1 Kolín 08.62
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B07 1 Kolín 11.12
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 9 Kolín 4.16
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 9 Kolín 30.52
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žkm/B02 1 Kolín 21.04
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m př./Žkm Kolín 10.83
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B03 1 Praha - Strahov 21.50
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/FA 4 Praha - Strahov 08.76
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R02 1 Praha - Strahov 08.77
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm Veletov 08.91
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B2 Veletov DNF
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žkm 4 Veletov 1.25