Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Hnátková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Horák Jan
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.18 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 09.45 Zlín 30.05.2018
800 m 2:49.28 Blansko 30.09.2018
800 m 2:49.69 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
1500 m 5:55.97 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.61 Zlín 19.09.2018
skok daleký 3.81 Zlín 30.05.2018
skok daleký 3.69 h Otrokovice 30.01.2019
vrh koulí 3kg 07.42 Uherské Hradiště 28.05.2020
hod diskem 0,75kg 22.82 Uherské Hradiště 01.06.2020
hod kladivem 3kg 29.54 Uherské Hradiště 09.06.2020
hod oštěpem 500g 14.70 Uherské Hradiště 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 34.60 Zlín 19.09.2018
hod plným míčem 2kg 09.38 h Uherské Hradiště 21.12.2018
pětiboj 1383 Zlín 30.05.2018
vrhačský trojboj 0881 Uherské Hradiště 01.06.2020
chůze dráha 3000 m 19:53.01 Praha - Eden 05.10.2019
30 m 05.31 h Uherské Hradiště 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.45 Zlín 30.05.2018
800 m 2:49.28 Blansko 30.09.2018
800 m 2:49.69 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
1500 m 6:10.77 Šumperk 07.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.61 Zlín 19.09.2018
skok daleký 3.81 Zlín 30.05.2018
hod kriketovým míčkem 34.60 Zlín 19.09.2018
hod plným míčem 2kg 09.38 h Uherské Hradiště 21.12.2018
pětiboj 1383 Zlín 30.05.2018
30 m 05.31 h Uherské Hradiště 21.12.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žkm/F 10 Uherské Hradiště 05.31
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod plným míčem 2kg/Žkm/F Uherské Hradiště 09.38
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B02 4 Ostrava - Vítkovice 2:49.69
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žkm/F 9 Šumperk 6:10.77
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 800 m/Žkm/B03 3 Blansko 2:49.28
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) pětiboj/Žkm 20 Zlín 1370
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 800 m/Žkm/B01 5 Zlín 3:02.99
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Zlín 34.60
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) skok daleký/Žkm 18 Zlín 3.55
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 7 Zlín 13.61
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m/Žkm/B04 6 Zlín 09.96
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm/F 6 Otrokovice 2:56.36
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Ž/B02 2 Uherské Hradiště 09.71
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F 8 Uherské Hradiště 3.65
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm 27 Zlín 1383
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F 21 Zlín 3.81
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 9 Zlín 34.48
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 5 Zlín 15.96
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B05 1 Zlín 09.45
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B01 8 Zlín 3:01.31
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/Žkm/B 2 Zlín 6:14.44
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 8 Zlín 33.13
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žkm/F 7 Zlín 2:59.02