Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Burešová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Krupka Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.95 h Praha-Stromovka 07.02.2018
60 m 09.11 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
150 m 23.51 Praha - Eden 14.09.2017
150 m 22.32 h Praha-Stromovka 07.02.2018
300 m 56.63 Praha-Eden 09.05.2016
300 m 49.52 h Praha - Stromovka 02.12.2017
600 m 2:00.81 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
800 m 3:01.49 Praha - Kotlářka 07.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.50 Praha - Eden 18.09.2018
skok vysoký 1.27 Praha - Pekařka 17.05.2018
skok daleký 3.78 Praha-Jeseniova 21.09.2017
skok daleký 3.97 h Praha-Stromovka 21.02.2018
hod kriketovým míčkem 31.38 Praha - Eden 27.04.2018
pětiboj 1665 Praha - Eden 27.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.95 h Praha-Stromovka 07.02.2018
60 m 09.11 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
150 m 22.32 h Praha-Stromovka 07.02.2018
300 m 49.72 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 3:11.56 Praha - Eden 27.04.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.50 Praha - Eden 18.09.2018
skok vysoký 1.27 Praha - Pekařka 17.05.2018
skok daleký 3.97 h Praha-Stromovka 21.02.2018
skok daleký 3.70 Praha - Eden 27.04.2018
hod kriketovým míčkem 31.38 Praha - Eden 27.04.2018
pětiboj 1665 Praha - Eden 27.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 8 Praha - Eden 09.27
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 4 Praha - Eden 13.50
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 7 Praha - Eden 09.19
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 Praha - Eden DNF
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 800 m/Žkm/B01 Praha-Pekařka DNF
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha-Pekařka 30.42
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R02 6 Praha - Podvinný mlýn 09.11
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B01 2 Praha - Pekařka 08.68
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) skok vysoký/Žkm Praha - Pekařka 1.27
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 31 Praha - Eden 1665
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 14 Praha - Eden 3:11.56
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B03 2 Praha - Eden 08.83
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 6 Praha - Eden 12.65
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 21= Praha - Eden 3.70
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 20 Praha - Eden 31.38
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B3 5 Praha-Stromovka 09.04
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm 9 Praha-Stromovka 3.97
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 3 Praha-Stromovka 08.95
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B3 5 Praha-Stromovka 22.32
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B11 3 Praha-Stromovka 08.97
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B31 1 Praha-Stromovka 49.72
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/R14 1 Praha - Juliska 09.06
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/FB Praha - Juliska 08.96
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žkm/F1 6 Praha - Juliska 3.96