Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Blahunková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér:
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 13.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.09 h Nehvizdy 07.01.2018
60 m 10.10 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 24.48 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
300 m 57.73 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 3:28.70 Praha - Eden 20.06.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 15.92 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
skok vysoký 1.36 Praha - Podvinný mlýn 06.06.2018
skok vysoký 1.39 h Nehvizdy 06.01.2019
skok daleký 3.49 Praha - ZŠ Burešova 03.05.2018
pohár rozhlasu 0460 Praha - ZŠ Burešova 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 20.83 Praha - Eden 20.06.2018
pětiboj 0535 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.09 h Nehvizdy 07.01.2018
60 m 09.97 Praha - Juliska 15.05.2018
300 m 57.73 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 3:28.70 Praha - Eden 20.06.2018
skok vysoký 1.30 h Nehvizdy 07.01.2018
skok vysoký 1.36 Praha - Podvinný mlýn 06.06.2018
skok daleký 3.49 Praha - ZŠ Burešova 03.05.2018
pohár rozhlasu 0460 Praha - ZŠ Burešova 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 20.83 Praha - Eden 20.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 8 Praha - Eden 3:28.70
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Praha - Eden 20.83
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm/F 12 Praha - Podvinný mlýn 1.36
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žkm/B04 7 Praha - Juliska 09.97
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) skok vysoký/Žkm Praha - Juliska 1.32
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 8, Kategorie III. a IV. dívky (Jaroš David, jaros@zsburesova.cz, 773503697) skok daleký/Žkm/F 16 Praha - ZŠ Burešova 3.49
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 8, Kategorie III. a IV. dívky (Jaroš David, jaros@zsburesova.cz, 773503697) skok vysoký/Žkm/F Praha - ZŠ Burešova 1.35
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 8, Kategorie III. a IV. dívky (Jaroš David, jaros@zsburesova.cz, 773503697) pohár rozhlasu/Žkm Praha - ZŠ Burešova 0460
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B15 5 Praha-Stromovka 57.73
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R7 2 Nehvizdy 10.09
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žky 7 Nehvizdy 1.30