Karta atleta

Export do excelu
  • Sádovská Anežka
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
  • Trenér Skřivánek Martin
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.91 Pardubice - Městský atletický stadion 21.05.2018
150 m 22.08 Svitavy 11.06.2017
150 m 22.21 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
300 m 49.78 Chrudim 05.05.2019
300 m 47.29 h Praha - Strahov 02.02.2020
800 m 2:46.87 Pardubice 21.05.2019
60 m překážek 10.98 Pardubice 16.05.2018
60 m překážek 11.20 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
100 m překážek 18.13 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
200 m překážek 35.41 Svitavy 01.06.2019
pohár rozhlasu 0920 Pardubice 21.05.2019
pětiboj 1971 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
sedmiboj 2265 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
vrhačský trojboj 1166 Pardubice 08.10.2018
vrhačský čtyřboj 1666 Pardubice 08.10.2018
hod diskem 0,75kg 27.68 Litomyšl 26.05.2019
hod kladivem 2kg 39.28 Pardubice 08.10.2018
hod kladivem 3kg 47.40 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod oštěpem 400g 20.00 Pardubice 08.10.2018
hod oštěpem 500g 21.00 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.50 Pardubice - Městský atletický stadion 23.04.2018
vrh koulí 2kg 10.79 Pardubice 05.09.2018
vrh koulí 2kg 10.79 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
vrh koulí 3kg 09.19 Pardubice 09.09.2018
vrh koulí 3kg 09.72 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
skok daleký 4.09 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
skok daleký 4.50 h Pardubice 08.02.2020
skok o tyči 1.80 Litomyšl 24.06.2018
skok vysoký 1.22 Pardubice - Městský atletický stadion 23.04.2018
skok vysoký 1.20 h Pardubice 02.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 47.29 h Praha - Strahov 02.02.2020
vrh koulí 3kg 09.72 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
skok daleký 4.50 h Pardubice 08.02.2020
skok vysoký 1.15 h Pardubice 08.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 2kg/Žkm 5 Jablonec nad Nisou 10.79
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žkm/B02 7 Jablonec nad Nisou 11.20
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Pardubice 08.9
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) 800 m/Žkm/B1 2 Pardubice 3:19.0
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 1 Pardubice 11.8
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) dálka/Žkm 5 Pardubice 3.71
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) kriket/Žkm 4 Pardubice 36.15
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) pětiboj/Žkm Pardubice 1970
08.10.2018 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) vrh. čtyř/Žkm Pardubice 1666
08.10.2018 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) vrh. tr./Žkm Pardubice 1166
08.10.2018 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) disk 0,75kg/Žkm Pardubice 22.81
08.10.2018 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) kladivo 2kg/Žkm Pardubice 39.28
08.10.2018 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) oštěp 400g/Žkm Pardubice 20.00
08.10.2018 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) koule 2kg/Žkm Pardubice 10.26
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m př./Žky/B02 3 Pardubice 35.95
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) koule 3kg/Žky/F 8 Pardubice 09.19
09.09.2018 4. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 3kg/Žky/F Pardubice 29.04
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m př./Žkm/B03 1 Pardubice 11.71
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) koule 2kg/Žkm/F Pardubice 10.79
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 3kg/Žky/F Litomyšl DNS
24.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) tyč/Žky/F 7= Litomyšl 1.80
13.06.2018 3.kolo KP mladšího žactva, skupina A (AC Vysoké Mýto z.s.) 60 m př./Žkm/B01 1 Vysoké Mýto 11.28
13.06.2018 3.kolo KP mladšího žactva, skupina A (AC Vysoké Mýto z.s.) koule 2kg/Žkm Vysoké Mýto 09.86
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žkm/B02 3 Svitavy 22.17
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 60 m př./Žkm/B01 3 Svitavy 11.39
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) koule 2kg/Žkm/F Svitavy 09.82
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) koule 2kg/Žkm Chrudim 09.87
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žkm Chrudim 11.19
21.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) kriket/Žkm 5 Pardubice - Městský atletický stadion 37.40
21.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žkm 6 Pardubice - Městský atletický stadion 0884
21.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žkm 12 Pardubice - Městský atletický stadion 0589
21.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 60 m/Žkm/B02 1 Pardubice - Městský atletický stadion 08.91
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) koule 2kg/Žkm/F Pardubice 09.40
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Pardubice 10.98
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) pětiboj/Žkm/F Ústí nad Orlicí 1971
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 800 m/Žkm 4 Ústí nad Orlicí 3:09.78
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) dálka/Žkm 4 Ústí nad Orlicí 4.23
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) kriket/Žkm Ústí nad Orlicí 33.94
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 60 m př./Žkm Ústí nad Orlicí 11.25
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 60 m/Žkm/B02 1 Ústí nad Orlicí 09.06
23.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie III (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) výška/Žkm 5= Pardubice - Městský atletický stadion 1.22
23.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie III (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) kriket/Žkm 5 Pardubice - Městský atletický stadion 38.50
23.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie III (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žkm Pardubice - Městský atletický stadion 0000
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) koule 2kg/Žkm/F Jablonec nad Nisou 09.12
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 150 m/Žkm/B01 1 Jablonec nad Nisou 22.21
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m př./Žkm/B02 1 Jablonec nad Nisou 11.34