Karta atleta

Export do excelu
  • Šimíčková Anna
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.37 Praha - Juliska 04.06.2018
60 m 08.66 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 21.53 Praha - Děkanka 13.06.2019
600 m 2:06.49 Praha - Děkanka 20.06.2017
800 m 2:54.29 Praha - Pekařka 17.05.2018
800 m 2:59.65 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek 11.04 Praha-Pekařka 21.06.2018
60 m překážek 10.51 h Praha-Stromovka 20.12.2018
pohár rozhlasu 1111 Praha- Stromovka 25.04.2018
pětiboj 2379 Slaný 11.05.2018
hod kriketovým míčkem 46.00 Praha - Pekařka 17.05.2018
vrh koulí 2kg 09.10 Praha - Vokovice 30.05.2018
vrh koulí 2kg 08.54 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok daleký 4.20 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok daleký 4.46 h Praha-Stromovka 20.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
150 m 21.53 Praha - Děkanka 13.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) koule 2kg/Žkm/F Praha-Stromovka 08.50
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Praha-Stromovka 10.51
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/Žkm/F Praha-Stromovka 4.46
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Praha-Stromovka 08.66
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žkm/B01 9 Praha-Stromovka 3:05.96
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 14 Praha - Podvinný mlýn 2122
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B08 11 Praha - Podvinný mlýn 3:10.43
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FD Praha - Podvinný mlýn 40.39
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B16 6 Praha - Podvinný mlýn 11.36
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FD 13 Praha - Podvinný mlýn 4.20
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B16 5 Praha - Podvinný mlýn 08.67
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Pekařka 08.69
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) dálka/Žkm Praha - Pekařka 4.18
12.09.2018 13. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B01 7 Praha - Eden 08.93
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 22.52
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 4 Praha - Jeseniova 08.96
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m př./Žkm/B01 2 Praha-Pekařka 11.04
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) dálka/Žkm Praha-Pekařka 4.20
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/F 6 Praha - Podvinný mlýn 40.32
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FB Praha - Podvinný mlýn 08.57
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R02 3 Praha - Podvinný mlýn 08.81
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B1 2 Praha - Juliska 08.37
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) kriket/Žkm Praha - Juliska 43.30
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) koule 2kg/Žkm Praha - Vokovice 09.10
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Praha - Vokovice 21.55
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 800 m/Žkm/B01 3 Praha - Pekařka 2:54.29
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) kriket/Žkm Praha - Pekařka 46.00
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B 2 Slaný 08.52
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B 10 Slaný 2:56.03
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m př./Žkm/B 6 Slaný 11.15
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) kriket/Žkm Slaný 42.81
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) dálka/Žkm 5 Slaný 4.30
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 17 Praha - Eden 2024
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B09 1 Praha - Eden 08.89
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B04 1 Praha - Eden 3:00.50
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B03 4 Praha - Eden 11.44
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 9 Praha - Eden 3.95
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 6 Praha - Eden 35.95
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) 60 m/Žkm/B2 1 Praha- Stromovka 09.08
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) dálka/Žkm Praha- Stromovka 4.18
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) poharR/Žkm Praha- Stromovka 1111