Karta atleta

Export do excelu
  • Beránková Anna
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Monika Greinerová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.65 Stříbro 3.6.2018
60 m 08.6 h Plzeň 16.12.2018
150 m 20.74 Stříbro 7.9.2019
150 m 21.43 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 45.66 Stříbro 3.6.2018
300 m 46.55 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 3:02.85 Stříbro 23.6.2018
60 m překážek 14.54 Plzeň (Skvrňany) 23.10.2017
60 m překážek 12.81 h Plzeň 27.1.2019
pohár rozhlasu 1522 Plzeň - Skvrňany 22.5.2018
pětiboj 1875 Stříbro 23.6.2018
hod kriketovým míčkem 34.33 Stříbro 23.6.2018
skok daleký 4.22 Plzeň 7.5.2019
skok daleký 4.07 h Plzeň 27.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.81 Plzeň 28.8.2019
60 m 08.71 h Plzeň 27.1.2019
150 m 20.74 Stříbro 7.9.2019
150 m 21.43 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 46.6 Klatovy 16.5.2019
300 m 46.66 h Praha - Stromovka 17.2.2019
60 m překážek 12.81 h Plzeň 27.1.2019
pohár rozhlasu 1004 Přeštice 14.5.2019
skok daleký 4.22 Plzeň 7.5.2019
skok daleký 4.07 h Plzeň 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/FA 4 Plzeň 08.6
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R02 1 Plzeň 08.6
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žkm/R02 2 Plzeň 13.0
16.12.2018 Testovací závody ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm 14 Plzeň 4.00
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/FA 4 Plzeň 08.79
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R01 2 Plzeň 08.73
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žkm/B01 5 Plzeň 21.55
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m/Žkm/R03 1 Domažlice 08.88
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Domažlice 21.33
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m/Žkm/FA Domažlice 08.88
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) pětiboj/Žkm 9 Stříbro 1875
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/B01 4 Stříbro 08.53
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žkm 7 Stříbro 34.33
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žkm 5 Stříbro 4.08
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žkm/B03 8 Stříbro 3:02.85
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m př./Žkm/B04 3 Stříbro 13.21
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/R04 1 Sušice 08.73
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 300 m/Žkm/B01 1 Sušice 47.46
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/FA Sušice 08.77
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R10 1 Stříbro 08.65
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žkm/B1 3 Stříbro 45.66
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B1 3 Stříbro 20.83
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/R01 1 Klatovy 08.76
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/FA Klatovy 08.58
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) kriket/Žkm/F 11 Klatovy 31.05
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 150 m/Žkm/B04 1 Klatovy 21.20
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) kriket/Žkm 18 Plzeň - Skvrňany 34.05
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) poharR/Žkm Plzeň - Skvrňany 1522
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žkm/B03 2 Plzeň - Skvrňany 08.79
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/F01 4 Plzeň 08.74
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) kriket/Žkm 17 Plzeň 26.44
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 300 m/Žkm/B01 2 Plzeň 47.28
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R02 1 Plzeň 08.67
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm Plzeň DNS
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B25 1 Praha-Stromovka 08.62
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B18 1 Praha-Stromovka 46.55
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R4 1 Plzeň 08.76
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/F1 Plzeň 08.61
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm 12 Plzeň 3.78