Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Libuše Palečková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Němeček Daniel
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 Praha - Juliska 04.06.2018
60 m 08.90 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 22.06 h Praha - Strahov 14.12.2019
150 m 21.51 Praha - Juliska 01.06.2020
200 m 30.52 Praha - Eden 05.07.2019
800 m 2:46.90 Praha - Juliska 13.10.2019
800 m 2:40.26 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1500 m 6:19.23 Praha - Juliska 10.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.31 Praha - Eden 11.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.90 h Plzeň 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.45 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.23 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.15 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 4.78 Praha - Eden 27.06.2019
skok daleký 5.06 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 2kg 07.92 Praha - Eden 20.06.2018
vrh koulí 3kg 07.87 Praha - Stromovka 19.06.2019
vrh koulí 3kg 07.80 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
hod oštěpem 500g 16.89 Praha - Juliska 13.10.2019
hod kriketovým míčkem 29.72 Praha - Juliska 26.06.2018
pětiboj 1964 Praha - Juliska 26.06.2018
pětiboj hala [Zky] 2309 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 2592 Praha - Juliska 13.10.2019
Přespolní běh 0:07:38 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.98 Praha - Juliska 04.06.2018
60 m 09.15 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 23.15 Praha - Eden 20.06.2018
800 m 2:48.8 Praha - Juliska 26.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.31 Praha - Eden 11.05.2018
skok vysoký 1.14 Praha - Juliska 31.05.2018
skok daleký 4.31 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
vrh koulí 2kg 07.92 Praha - Eden 20.06.2018
hod kriketovým míčkem 29.72 Praha - Juliska 26.06.2018
pětiboj 1964 Praha - Juliska 26.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B9 5 Praha-Stromovka 09.15
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B7 Praha-Stromovka DQ
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B01 8 Praha - Přátelství 09.64
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žkm 4 Praha - Přátelství 4.11
26.06.2018 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) pětiboj/Žkm Praha - Juliska 1964
26.06.2018 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Juliska 08.8
26.06.2018 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) 800 m/Žkm 4 Praha - Juliska 2:48.8
26.06.2018 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Praha - Juliska 12.4
26.06.2018 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Juliska 29.72
26.06.2018 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žkm Praha - Juliska 4.27
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 2 Praha - Eden 23.15
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Praha - Eden 07.92
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/F 7 Praha - Podvinný mlýn 4.31
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R06 5 Praha - Podvinný mlýn 09.51
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B1 5 Praha - Juliska 08.98
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B02 1 Praha - Juliska 09.04
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žkm 13 Praha - Juliska 1.14
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) skok daleký/Žkm Praha - Juliska 4.64
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Praha - Juliska 12.34
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B02 4 Praha - Eden 2:56.05
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 4 Praha - Eden 12.31
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žkm Praha-Džbán DNF