Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Strazzerová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
  • Trenér: Skřivánek Martin
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Svitavy 01.06.2019
60 m 08.79 h Praha - Strahov 02.02.2020
150 m 20.98 Litomyšl 26.05.2019
300 m 46.63 h Praha - Strahov 02.02.2020
300 m 45.55 Litomyšl 23.05.2020
800 m 2:53.64 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
800 m 3:00.25 Litomyšl 25.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.28 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.33 Litomyšl 15.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.2 h Pardubice 21.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.57 Chrudim 05.05.2019
skok vysoký 1.35 Litomyšl 25.09.2019
skok daleký 3.68 Pardubice 18.10.2018
skok daleký 4.19 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
vrh koulí 3kg 07.25 Pardubice 03.10.2019
hod kladivem 3kg 07.03 Pardubice 03.10.2019
hod oštěpem 500g 17.40 Pardubice 03.10.2019
pohár rozhlasu 0000 Pardubice - Městský atletický stadion 23.04.2018
hod kriketovým míčkem 29.87 Pardubice 18.10.2018
vrhačský trojboj 0592 Pardubice 03.10.2019
chůze dráha 3000 m 24:09.53 Pardubice 14.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
60 m 09.42 Pardubice 05.09.2018
150 m 22.79 Litomyšl 15.09.2018
300 m 50.44 Chrudim 30.05.2018
800 m 2:53.64 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
800 m 3:15.9 Pardubice 18.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.28 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.33 Litomyšl 15.09.2018
skok daleký 3.68 Pardubice 18.10.2018
pohár rozhlasu 0000 Pardubice - Městský atletický stadion 23.04.2018
hod kriketovým míčkem 29.87 Pardubice 18.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Pardubice 09.1
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) 800 m/Žkm/B1 1 Pardubice 3:15.9
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Pardubice 12.0
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) skok daleký/Žkm 7 Pardubice 3.68
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Pardubice 29.87
18.10.2018 Šakalí pětiboj mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) pětiboj/Žkm 18 Pardubice 1054
15.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žkm/B03 1 Litomyšl 22.79
15.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Litomyšl 12.33
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žkm/R01 5 Pardubice 09.42
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Pardubice 12.49
13.06.2018 3.kolo KP mladšího žactva, skupina A (AC Vysoké Mýto z.s.) 60 m/Žkm/R05 4 Vysoké Mýto 09.58
13.06.2018 3.kolo KP mladšího žactva, skupina A (AC Vysoké Mýto z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Vysoké Mýto 12.29
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žkm/B03 Svitavy DNS
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žkm/R01 Svitavy DNS
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 9 Chrudim 12.71
30.05.2018 2. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny A mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žkm 7 Chrudim 50.44
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Pardubice 12.52
16.05.2018 1. kolo KP mladšího žactva sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žkm/B05 3 Pardubice 23.33
23.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie III (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) pohár rozhlasu/Žkm Pardubice - Městský atletický stadion 0000
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 800 m/Žkm/F 7 Jablonec nad Nisou 2:53.64
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žkm/R02 4 Jablonec nad Nisou 09.39
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Jablonec nad Nisou 12.28