Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Holečková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sušice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.60 Stříbro 01.06.2019
60 m 08.72 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m 13.64 Sušice 21.09.2019
150 m 20.73 Domažlice 12.06.2019
150 m 21.51 h Praha - Stromovka 16.02.2020
200 m 28.46 Sušice 30.05.2020
300 m 47.46 Cheb 28.04.2018
600 m 2:33.0 Lovosice 19.09.2018
skok daleký 4.43 h Plzeň, běžecký tunel Táborská ul. 15.01.2019
skok daleký 4.61 Sušice 22.05.2019
hod oštěpem 400g 17.71 Prachatice 30.09.2018
hod kriketovým míčkem 29.40 Lovosice 19.09.2018
sprintérský trojboj 1692 Praha - Kotlářka 11.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.66 Stříbro 03.06.2018
150 m 20.99 Stříbro 03.06.2018
300 m 47.46 Cheb 28.04.2018
600 m 2:33.0 Lovosice 19.09.2018
skok daleký 4.39 Plzeň 09.05.2018
hod oštěpem 400g 17.71 Prachatice 30.09.2018
hod kriketovým míčkem 29.40 Lovosice 19.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2018 Atletická neděle - podzim (Atletika Prachatice) hod oštěpem 400g/Žkm/F Prachatice 17.71
30.09.2018 Atletická neděle - podzim (Atletika Prachatice) 60 m/Žkm/B01 1 Prachatice 08.65
22.09.2018 Náborové závody pro malé atletky a atlety a Mítink s atlety z Bad Kötzting (TJ Sušice) 60 m/Žkm Sušice 09.01
22.09.2018 Náborové závody pro malé atletky a atlety a Mítink s atlety z Bad Kötzting (TJ Sušice) skok daleký/Žkm Sušice 4.24
22.09.2018 Náborové závody pro malé atletky a atlety a Mítink s atlety z Bad Kötzting (TJ Sušice) hod oštěpem 400g/Žkm Sušice 14.02
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) 600 m/Žkm/F 26 Lovosice 2:33.0
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) čtyřboj/Žkm 29 Lovosice 0992
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) 60 m/Žkm/F 7= Lovosice 09.6
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) skok daleký/Žkm/F 5 Lovosice 3.79
19.09.2018 Čtyřboj atletických družstev kategorií III. a IV. (OR AŠSK Litoměřice, ASK Lovosice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 10 Lovosice 29.40
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 1 Domažlice 08.91
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) skok daleký/Žkm/F 5 Domažlice 4.18
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 5 Domažlice 21.99
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m/Žkm/FA Domažlice 08.99
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok daleký/Žkm/F Nýřany 4.32
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 60 m/Žky/R02 5 Domažlice 09.28
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Žky/B02 4= Domažlice 49.20
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) skok daleký/Žkm 5 Domažlice 4.11
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/R03 1 Sušice 09.02
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 300 m/Žkm/B01 2 Sušice 49.07
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) skok daleký/Žkm Sušice 4.31
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/FA 4 Sušice 08.79
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R6 1 Stříbro 08.66
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B1 4 Stříbro 20.99
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/R03 1 Klatovy 08.74
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/FA Klatovy 08.55
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) skok daleký/Žkm 5 Klatovy 4.08
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 150 m/Žkm/B01 1 Klatovy 21.42
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 60 m/Žky Sušice 08.94
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/F01 5 Plzeň 08.76
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žkm 5 Plzeň 4.39
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R03 2 Plzeň 08.80
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 300 m/Žkm/B02 3 Plzeň 51.54
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/Ž/B02 4 Cheb 47.46
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Žkm/B03 1 Cheb 21.59
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B04 1 Cheb 08.94