Karta atleta

Export do excelu
  • Ludvíčková Petra
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Benešov
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Kolín 08.05.2019
60 m 08.38 h Praha - Strahov 14.12.2019
150 m 21.50 Vlašim 30.08.2019
150 m 20.46 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 47.76 Kolín 07.09.2018
300 m 43.77 h Praha - Strahov 14.12.2019
600 m 1:51.37 Kolín 22.05.2018
600 m 1:44.78 h Praha-Stromovka 01.12.2018
800 m 2:28.65 Čáslav 24.05.2019
800 m 2:33.48 h Praha - Stromovka 17.02.2019
1000 m 3:29.95 Stará Boleslav 18.05.2018
60 m překážek 11.96 Kolín 12.05.2018
60 m překážek 12.39 h Český Brod 17.02.2018
200 m překážek 36.35 Vlašim 26.04.2019
pohár rozhlasu 1998 Vlašim 14.05.2019
pětiboj 1888 Kolín 12.05.2018
hod diskem 0,75kg 15.86 Čáslav 24.05.2019
hod kriketovým míčkem 25.85 Vlašim 01.09.2018
skok daleký 3.98 Kolín 12.05.2018
skok daleký 3.95 h Český Brod 17.02.2018
skok o tyči 2.00 Kolín 14.06.2019
Přespolní běh 08:40 Dlouhoňovice 25.11.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.49 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 20.46 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 44.09 h Praha - Strahov 12.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Jky/B04 MS Praha - Strahov 45.44
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žkm/B1 3 Praha-Stromovka 1:44.78
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R02 6 Kolín 09.12
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žkm/B06 1 Kolín 47.76
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žkm Vlašim 1768
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) kriket/Žkm 10 Vlašim 25.85
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žkm 10 Vlašim 3.75
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žkm/B02 4 Vlašim 12.64
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/B02 3 Vlašim 09.17
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B02 1 Vlašim 2:45.85
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žkm/R02 2 Čáslav 08.96
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žkm/FA 6 Čáslav 09.10
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 600 m/Žkm/B01 1 Čáslav 1:51.49
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B01 5 Vlašim 2:38.32
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R03 2 Vlašim 08.92
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B01 1 Vlašim 2:37.44
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/FB Vlašim 08.90
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R05 3 Vlašim 08.87
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žkm 6 Kolín 1232
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žkm Kolín 08.91
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 600 m/Žkm Kolín 1:51.37
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B03 5 Stará Boleslav 12.05
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žkm/B02 1 Stará Boleslav 3:29.95
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 16 Kolín 1888
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B02 1 Kolín 09.08
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B04 1 Kolín 2:47.79
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B03 4 Kolín 11.96
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 23 Kolín 23.74
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 18 Kolín 3.98
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie III (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) 600 m/Žkm Vlašim 1:53.16
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie III (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) poharR/Žkm 33 Vlašim 0614
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie III (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) 60 m/Žkm Vlašim 09.15
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žkm Dolní Dobrouč DNF
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žkm Český Brod 12.39
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 7 Český Brod 09.53
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm Český Brod 3.95