Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Šetlíková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: MÍLAŘI Domažlice
  • Trenér: Lorenzová Soňa
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.04 h Praha - Stromovka 24.02.2018
60 m 09.59 Stříbro 13.06.2020
150 m 25.66 h Praha - Stromovka 24.02.2018
150 m 24.35 Domažlice 05.09.2018
300 m 58.12 Plzeň 09.05.2018
800 m 3:20.3 Domažlice 26.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 16.8 Domažlice 26.09.2017
skok daleký 3.45 Domažlice 26.06.2018
pohár rozhlasu 0000 Domažlice 12.05.2017
hod kriketovým míčkem 22.79 Domažlice 26.06.2018
pětiboj 0794 Domažlice 26.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.04 h Praha - Stromovka 24.02.2018
60 m 09.98 Domažlice 05.09.2018
150 m 25.66 h Praha - Stromovka 24.02.2018
150 m 24.35 Domažlice 05.09.2018
300 m 58.12 Plzeň 09.05.2018
800 m 3:20.3 Domažlice 26.06.2018
skok daleký 3.45 Domažlice 26.06.2018
hod kriketovým míčkem 22.79 Domažlice 26.06.2018
pětiboj 0794 Domažlice 26.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m/Žkm/R05 4 Domažlice 09.98
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 2 Domažlice 24.35
26.06.2018 Víceboje žactva AC Domažlice (AC Domažlice) pětiboj/Žkm 5 Domažlice 0794
26.06.2018 Víceboje žactva AC Domažlice (AC Domažlice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 Domažlice DNF
26.06.2018 Víceboje žactva AC Domažlice (AC Domažlice) 60 m/Žkm/B01 3 Domažlice 10.2
26.06.2018 Víceboje žactva AC Domažlice (AC Domažlice) 800 m/Žkm 4 Domažlice 3:20.3
26.06.2018 Víceboje žactva AC Domažlice (AC Domažlice) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Domažlice 22.79
26.06.2018 Víceboje žactva AC Domažlice (AC Domažlice) skok daleký/Žkm 4 Domažlice 3.45
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) skok daleký/Žkm 24 Sušice 3.18
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/R06 3 Sušice 10.05
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R10 5 Stříbro 10.02
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B6 3 Stříbro 24.57
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/R02 5 Klatovy 09.97
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 150 m/Žkm/B02 4 Klatovy 24.75
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R03 5 Plzeň 10.02
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 300 m/Žkm/B02 8 Plzeň 58.12
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R06 5 Praha - Stromovka 10.04
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B03 4 Praha - Stromovka 25.66