Karta atleta

Export do excelu
  • Julie Chalupská
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Jiří Švec
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.0 Jihlava 16.05.2019
60 m 08.88 Třebíč 26.05.2019
150 m 22.19 Jihlava 01.09.2019
500 m 1:48.2 Jihlava 16.05.2019
800 m 2:43.14 h Praha - Strahov 09.12.2018
800 m 2:44.19 Vyškov 18.05.2019
1500 m 6:05.07 Třebíč 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.16 Třebíč 24.06.2018
skok vysoký 1.30 Pacov 08.09.2018
skok daleký 4.21 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 4.36 Jihlava 01.09.2019
vrh koulí 2kg 06.70 Humpolec 23.09.2018
hod oštěpem 400g 14.21 Humpolec 23.09.2018
hod kriketovým míčkem 30.38 Třebíč 24.06.2018
hod plným míčem 2kg 07.00 Jihlava 16.05.2019
pětiboj 1785 Třebíč 28.09.2018
čtyřboj 1428 Třebíč 24.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.99 Třebíč 24.06.2018
150 m 22.70 Pacov 10.06.2018
800 m 2:47.99 Pacov 27.05.2018
800 m 2:43.14 h Praha - Strahov 09.12.2018
1500 m 6:05.07 Třebíč 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.16 Třebíč 24.06.2018
skok vysoký 1.30 Pacov 08.09.2018
skok daleký 4.04 Třebíč 28.09.2018
vrh koulí 2kg 06.70 Humpolec 23.09.2018
hod oštěpem 400g 14.21 Humpolec 23.09.2018
hod kriketovým míčkem 30.38 Třebíč 24.06.2018
pětiboj 1785 Třebíč 28.09.2018
čtyřboj 1428 Třebíč 24.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žkm/B2 7 Praha - Strahov 2:43.14
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 9 Třebíč 1785
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B02 2 Třebíč 2:58.01
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B02 4 Třebíč 09.17
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Třebíč 12.20
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FA 7 Třebíč 4.04
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 24 Třebíč 27.45
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 21 Humpolec 1175
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B04 3 Humpolec 23.66
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 2kg/Žkm/FA 11 Humpolec 06.70
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 19 Humpolec 14.21
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/Žkm/FA 20 Humpolec 1.16
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B04 5 Pacov 09.24
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky/F 21 Pacov 3.89
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky/F 14 Pacov 1.30
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B01 4 Třebíč 2:53.55
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 150 m/Žkm/B01 5 Třebíč 23.07
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žkm 12 Třebíč 1428
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B02 3 Třebíč 08.99
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Třebíč 12.16
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FA 12 Třebíč 3.77
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 14 Třebíč 30.38
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žkm/B02 5 Pacov 22.70
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 2kg/Žkm/FA 14 Pacov 05.94
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 12 Pacov 11.45
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žkm/F 15= Pacov 1.24
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky/B04 2 Pacov 23.15
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žky/F Pacov 2:47.99
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) pětiboj/Žkm 13 Jihlava 1643
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Jihlava 12.46
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) skok daleký/Žkm/FB 16 Jihlava 3.65
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žkm/B04 3 Jihlava 09.17
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/Žkm/B02 1 Jihlava 2:53.84
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 22 Jihlava 22.10
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Žky/F Třebíč 6:05.07
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky/F 46 Třebíč 3.35