Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Sochová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 Kopřivnice 30.09.2019
60 m 08.83 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m 08.70 Opava 16.05.2019
150 m 23.96 Opava 26.05.2016
150 m 22.31 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 58.22 Frýdek-Místek 01.05.2016
800 m 3:06.15 Třinec 07.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.28 Třinec 24.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.55 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.39 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.14 Opava 16.05.2019
skok vysoký 1.20 h Kopřivnice 14.12.2017
skok daleký 4.46 Třinec 24.05.2018
skok daleký 4.36 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
vrh koulí 2kg 07.18 Kopřivnice 25.10.2018
vrh koulí 3kg 06.91 Kopřivnice 03.10.2019
hod kriketovým míčkem 36.21 Hranice 26.04.2017
pohár rozhlasu 1206 Kopřivnice 23.05.2018
pětiboj 1820 Frýdek-Místek 25.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.83 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m 08.98 Třinec 24.05.2018
150 m 22.95 h Ostrava 14.01.2018
800 m 3:30.14 Frýdek-Místek 25.04.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.28 Třinec 24.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.55 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
skok daleký 4.46 Třinec 24.05.2018
skok daleký 4.30 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
vrh koulí 2kg 07.18 Kopřivnice 25.10.2018
hod kriketovým míčkem 28.56 Frýdek-Místek 25.04.2018
pohár rozhlasu 1206 Kopřivnice 23.05.2018
pětiboj 1820 Frýdek-Místek 25.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 10.55
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm MS Ostrava - Vítkovice 4.30
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) pětiboj/Žkm Kopřivnice DNS
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm/B03 2 Kopřivnice 09.0
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) vrh koulí 2kg/Žkm Kopřivnice 07.18
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 16 Šumperk 4.34
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Šumperk 10.59
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Blansko 10.59
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) skok daleký/Žkm/F 11= Blansko 4.34
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R03 8 Blansko 09.24
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 6 Frýdek-Místek 09.04
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm 8 Frýdek-Místek 4.20
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Frýdek-Místek 10.54
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 4 Frýdek-Místek 09.10
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Frýdek-Místek 10.54
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm 4 Frýdek-Místek 4.45
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Třinec 10.28
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F 4 Třinec 4.46
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B03 1 Třinec 08.98
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žky 6 Kopřivnice 08.81
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) pohár rozhlasu/Žky 4 Kopřivnice 1206
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm 36 Opava 26.49
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm/FA Opava 4.58
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Opava 10.50
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žkm 6 Frýdek-Místek 1820
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/F 5 Frýdek-Místek 09.13
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 25 Frýdek-Místek 3:30.14
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Frýdek-Místek 11.03
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Frýdek-Místek 28.56
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm Frýdek-Místek 4.39
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R2 3 Ostrava - Vítkovice 08.83
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R1 4 Ostrava - Vítkovice 10.76
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 10.58
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 14 Ostrava - Vítkovice 4.18
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R2 2 Ostrava 08.94
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 2 Ostrava 10.95
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F Ostrava 10.61
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/F1 10 Ostrava 4.25
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž/F3 4 Ostrava 22.95