Karta atleta

Export do excelu
  • Sochová Michaela
  • Narozen: 19.4.2005
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 Třinec 24.5.2018
60 m 08.83 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
150 m 23.96 Opava 26.5.2016
150 m 22.95 h Ostrava 13.1.2018
300 m 58.22 Frýdek-Místek 1.5.2016
800 m 3:06.15 Třinec 7.5.2017
60 m překážek 10.28 Třinec 24.5.2018
60 m překážek 10.58 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
pohár rozhlasu 1206 Kopřivnice, 23.5.2018
pětiboj 1820 Frýdek-Místek 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 36.21 Hranice 26.4.2017
skok daleký 4.46 Třinec 24.5.2018
skok daleký 4.25 h Ostrava 21.1.2018
skok vysoký 1.20 h Kopřivnice 14.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.98 Třinec 24.5.2018
60 m 08.83 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
150 m 22.95 h Ostrava 13.1.2018
800 m 3:30.14 Frýdek-Místek 25.4.2018
60 m překážek 10.28 Třinec 24.5.2018
60 m překážek 10.58 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
pohár rozhlasu 1206 Kopřivnice, 23.5.2018
pětiboj 1820 Frýdek-Místek 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 28.56 Frýdek-Místek 25.4.2018
skok daleký 4.46 Třinec 24.5.2018
skok daleký 4.25 h Ostrava 21.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm/F 16 Šumperk 4.34
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 6 Šumperk 10.59
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m př./Žkm/B01 5 Blansko 10.59
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) dálka/Žkm/F 11= Blansko 4.34
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R03 8 Blansko 09.24
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 6 Frýdek-Místek 09.04
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 8 Frýdek-Místek 4.20
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Frýdek-Místek 10.54
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 4 Frýdek-Místek 09.10
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Frýdek-Místek 10.54
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 4 Frýdek-Místek 4.45
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B01 2 Třinec 10.28
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F 4 Třinec 4.46
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B03 1 Třinec 08.98
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Antonín Slezák, tondasle@atles.cz) 60 m/Žky 6 Kopřivnice, 08.81
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Antonín Slezák, tondasle@atles.cz) poharR/Žky 4 Kopřivnice, 1206
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 36 Opava 26.49
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm/FA Opava 4.58
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B01 4 Opava 10.50
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žkm 6 Frýdek-Místek 1820
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/F 5 Frýdek-Místek 09.13
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 25 Frýdek-Místek 3:30.14
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žkm Frýdek-Místek 11.03
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm 10 Frýdek-Místek 28.56
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm Frýdek-Místek 4.39
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R2 3 Ostrava - Vítkovice 08.83
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R1 4 Ostrava - Vítkovice 10.76
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F Ostrava - Vítkovice 10.58
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 14 Ostrava - Vítkovice 4.18
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R2 2 Ostrava 08.94
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R3 2 Ostrava 10.95
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F Ostrava 10.61
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F1 10 Ostrava 4.25
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž/F3 4 Ostrava 22.95