Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Polanská
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETIK RUDNÁ
  • Trenér: Donchev Miroslav, Svoboda Pavel
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.43 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
60 m 08.27 h Praha - Stromovka 20.02.2020
60 m 08.33 Rudná 27.06.2020
100 m 14.56 Beroun 02.06.2018
150 m 20.47 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 20.38 Praha - Vokovice 16.09.2020
200 m 29.99 Nové Město nad Metují 31.08.2019
300 m 45.69 h Praha - Strahov 13.02.2020
600 m 2:00.43 Praha-Jeseniova 12.05.2016
800 m 2:59.0 Rudná 25.04.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.82 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.59 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.17 Rudná 07.06.2020
200 m překážek (0.76) 32.90 Praha - Přátelství 07.09.2020
skok vysoký 1.30 h Rudná 16.12.2019
skok vysoký 1.38 Rudná 02.09.2020
skok daleký 3.45 h Jablonec nad Nisou 26.02.2017
skok daleký 3.84 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
vrh koulí 2kg 07.27 Praha-Stromovka 21.06.2018
vrh koulí 3kg 08.06 Rudná 27.06.2020
pohár rozhlasu 0767 Rudná 11.05.2017
hod kriketovým míčkem 31.21 Praha - Jeseniova 17.05.2018
hod plným míčem 1kg 04.60 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
čtyřboj 1450 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
trojboj 0754 Rudná 27.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.92 Rudná 18.09.2018
60 m 08.93 h Praha-Stromovka 01.12.2018
100 m 14.56 Beroun 02.06.2018
150 m 22.06 Rudná 18.09.2018
800 m 2:59.0 Rudná 25.04.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.80 Praha - Jeseniova 30.05.2018
skok vysoký 1.06 Rudná 10.05.2018
skok vysoký 1.20 h Rudná 19.12.2018
skok daleký 3.84 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
vrh koulí 2kg 07.27 Praha-Stromovka 21.06.2018
pohár rozhlasu 0491 Rudná 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 31.21 Praha - Jeseniova 17.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2018 VII. Předvánoční laťka v Rudné (ATLETIK RUDNÁ ) skok vysoký/Žkm 10 Rudná 1.20
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B7 6 Praha-Stromovka 08.93
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 150 m/Žkm/B04 1 Rudná 22.06
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm/B02 2 Rudná 08.92
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B04 1 Praha - Jeseniova 09.05
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm 11 Praha - Jeseniova 3.82
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 8 Praha-Stromovka 07.27
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Praha-Stromovka 23.09
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/F 21 Praha - Podvinný mlýn 3.84
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Ž/B02 MS Beroun 14.56
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Ž/F MS Beroun 3.76
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm Praha - Jeseniova 0.00
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 12.80
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Praha - Jeseniova 31.21
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B01 3 Praha - Jeseniova 3:00.08
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) skok daleký/Žkm 7 Rudná 3.98
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) skok vysoký/Žkm 10 Rudná 1.06
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) pohár rozhlasu/Žkm 38 Rudná 0491
25.04.2018 Jarní kontrolní závod - mladší, starší žactvo a dorost (ATLETIK RUDNÁ) 800 m/Žkm Rudná 2:59.0
25.04.2018 Jarní kontrolní závod - mladší, starší žactvo a dorost (ATLETIK RUDNÁ) skok daleký/Žkm Rudná 4.03
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 16 Vítkov -Jeseniova 0:04:48