Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Freslová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Korbel Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.93 Praha - Jeseniova 17.06.2020
150 m 25.11 Praha - Přátelství 13.09.2018
150 m 22.88 h Praha - Strahov 31.01.2020
800 m 3:12.6 Praha - Jeseniova 11.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.37 Praha-Stromovka 21.06.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.77 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 17.85 Praha - Děkanka 13.06.2019
200 m překážek (0.76) 35.39 Praha - Stromovka 19.06.2019
skok vysoký 1.30 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok vysoký 1.30 Praha - Jeseniova 14.05.2019
skok o tyči 2.30 Praha - Vokovice 28.05.2019
skok daleký 4.31 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok daleký 3.85 Praha - Jeseniova 01.06.2020
vrh koulí 2kg 07.54 Praha - Jeseniova 23.04.2018
hod kriketovým míčkem 21.85 Praha - Jeseniova 11.10.2018
pohár rozhlasu 0653 Praha - Jeseniova 14.05.2019
pětiboj 1105 Praha - Jeseniova 11.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.72 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m 09.75 Praha - Jeseniova 17.05.2018
150 m 25.11 Praha - Přátelství 13.09.2018
800 m 3:12.6 Praha - Jeseniova 11.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.37 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok vysoký 1.25 Praha - Přátelství 13.09.2018
skok daleký 3.57 Praha - Jeseniova 11.10.2018
vrh koulí 2kg 07.54 Praha - Jeseniova 23.04.2018
hod kriketovým míčkem 21.85 Praha - Jeseniova 11.10.2018
pětiboj 1105 Praha - Jeseniova 11.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 14 Praha - Jeseniova 1105
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/F 12 Praha - Jeseniova 3:12.6
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Praha - Jeseniova 21.85
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm 13= Praha - Jeseniova 3.57
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 3 Praha - Jeseniova 13.6
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B04 2 Praha - Jeseniova 09.8
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) skok vysoký/Žkm/F 13 Rudná 1.18
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 Rudná 14.17
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žkm 6 Praha - Přátelství 1.25
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žkm/B04 4 Praha - Přátelství 25.11
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B03 3 Praha - Jeseniova 10.06
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm 10 Praha - Jeseniova 06.75
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm 12 Praha-Stromovka 3.46
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Praha-Stromovka 13.37
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm 11 Praha - Jeseniova 06.93
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B04 2 Praha - Jeseniova 09.75
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm 12= Praha - Jeseniova 1.13
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B07 4 Praha - Jeseniova 09.95
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Praha - Jeseniova 07.54
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 37 Vítkov -Jeseniova 0:05:07
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B24 4 Praha-Stromovka 09.72