Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Večeřová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Utíkal Pavel
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 08.31 Uherské Hradiště 09.06.2020
100 m 13.66 Zlín 17.08.2019
150 m 19.84 Třinec 27.06.2020
800 m 2:51.00 Třinec 28.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.61 Přerov 10.10.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 15.92 Třinec 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 34.14 Uherské Hradiště 09.06.2020
skok vysoký 1.50 h Uherské Hradiště 20.12.2019
skok vysoký 1.59 Třinec 27.06.2020
skok o tyči 2.65 Znojmo 26.05.2019
skok o tyči 2.80 h Praha - Stromovka 01.03.2020
skok daleký 5.08 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
skok daleký 5.33 Třinec 28.06.2020
vrh koulí 2kg 10.20 Šumperk 07.10.2018
vrh koulí 3kg 09.08 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 3kg 09.27 Třinec 27.06.2020
hod diskem 0,75kg 22.72 Přerov 16.10.2019
hod oštěpem 400g 27.87 Šumperk 07.10.2018
hod oštěpem 500g 29.59 Třinec 28.06.2020
hod kriketovým míčkem 46.17 Přerov 10.10.2018
pětiboj 2322 Přerov 10.10.2018
sedmiboj [Zky] 4298 Třinec 27.06.2020
vrhačský trojboj 1101 Přerov 16.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 Zlín 25.04.2018
150 m 22.36 Zlín 11.04.2018
800 m 3:02.84 Přerov 10.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.61 Přerov 10.10.2018
skok daleký 4.69 Šumperk 07.10.2018
vrh koulí 2kg 10.20 Šumperk 07.10.2018
hod oštěpem 400g 27.87 Šumperk 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 46.17 Přerov 10.10.2018
pětiboj 2322 Přerov 10.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žkm 6 Přerov 2322
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žkm/B01 14 Přerov 3:02.84
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Přerov 46.17
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žkm 6 Přerov 4.54
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žkm/B02 1 Přerov 08.60
10.10.2018 Krajské přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Přerov 11.61
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 7 Šumperk 4.69
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 7 Šumperk 27.87
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 6 Šumperk 10.20
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) vrh koulí 2kg/Žkm/F 8 Blansko 10.00
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) hod oštěpem 400g/Žkm/F 18 Blansko 22.82
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 4 Otrokovice 24.94
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Otrokovice 10.04
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Zlín 44.18
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F Zlín 4.63
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Zlín 08.79
27.04.2018 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Třinec 39.90
27.04.2018 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 2kg/Žkm/F Třinec 08.12
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) vrh koulí 2kg/Žkm/F Zlín 09.28
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/B01 2 Zlín 08.53
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) skok daleký/Žkm/F Zlín 4.56
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Zlín 08.96
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm Zlín 4.52
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Zlín 08.70
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B03 1 Zlín 22.36
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Zlín 40.79