Karta atleta

Export do excelu
  • Durychová Julie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Tomáš Korbel
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.51 Praha - Eden 7.9.2019
60 m 08.70 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 22.44 Praha - Jeseniova 17.5.2018
150 m 22.98 h Praha - Stromovka 11.1.2017
600 m 2:05.18 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
800 m 2:56.16 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 11.77 Praha - Eden 27.4.2018
pohár rozhlasu 0727 Praha - Jeseniova 10.5.2018
pětiboj 2147 Praha - Eden 27.4.2018
hod diskem 0,75kg 27.70 Praha - Vokovice 28.5.2019
hod oštěpem 400g 24.80 Praha-Jeseniova 7.9.2017
hod oštěpem 500g 31.69 Praha - Eden 7.9.2019
hod kriketovým míčkem 48.82 Praha - Kotlářka 23.5.2018
vrh koulí 2kg 10.68 Praha - Eden 18.9.2018
vrh koulí 2kg 09.94 h Praha-Stromovka 31.1.2018
vrh koulí 3kg 08.97 Praha - Jeseniova 24.4.2019
vrh koulí 3kg 08.63 h Praha - Strahov 17.2.2019
skok daleký 4.50 Praha - Juliska 21.5.2019
skok daleký 4.03 h Praha-Juliska 30.1.2019
skok vysoký 1.15 Praha - Jeseniova 24.4.2017
Přespolní běh 0:04:46 Vítkov -Jeseniova 4.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.51 Praha - Eden 7.9.2019
60 m 08.70 h Praha-Juliska 30.1.2019
pohár rozhlasu 0678 Praha - Kotlářka 23.5.2019
hod diskem 0,75kg 27.70 Praha - Vokovice 28.5.2019
hod oštěpem 500g 31.69 Praha - Eden 7.9.2019
vrh koulí 3kg 08.97 Praha - Jeseniova 24.4.2019
vrh koulí 3kg 08.63 h Praha - Strahov 17.2.2019
skok daleký 4.50 Praha - Juliska 21.5.2019
skok daleký 4.03 h Praha-Juliska 30.1.2019
Přespolní běh 0:07:10 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 4 Praha - Eden 45.91
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm Praha - Eden 10.68
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) kriket/Žkm Praha - Jeseniova 46.97
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 09.50
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) oštěp 400g/Žkm/F Praha - Jeseniova DNS
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm Praha - Jeseniova DNS
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou kriket/Žkm Olomouc 48.50
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žkm 44 Olomouc 0461
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/F 4 Praha - Podvinný mlýn 44.33
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) koule 2kg/Žkm/F Praha - Podvinný mlýn DNS
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) kriket/Žkm Praha - Jeseniova 48.78
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) kriket/Žkm Praha - Kotlářka 48.82
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žkm Praha - Kotlářka 0465
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B03 1 Praha - Jeseniova 22.44
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 09.33
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) dálka/Žkm Praha - Jeseniova 4.16
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) kriket/Žkm Praha - Jeseniova 42.15
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) poharR/Žkm 8 Praha - Jeseniova 0727
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 13 Praha - Eden 2147
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B09 2 Praha - Eden 08.99
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B05 4 Praha - Eden 11.77
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 9 Praha - Eden 4.12
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm Praha - Eden 46.27
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 11 Praha - Eden 2:57.17
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B03 1 Praha - Jeseniova 09.04
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 09.88
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 13 Vítkov -Jeseniova 0:04:46
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B3 5 Praha-Strahov 09.08
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 2kg/Žkm 4 Praha-Strahov 09.59
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B3 7 Praha-Stromovka 09.13
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm Praha-Stromovka 09.91
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B23 Praha-Stromovka DNS
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B40 1 Praha-Stromovka 09.05
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm Praha-Stromovka 09.94