Karta atleta

Export do excelu
  • Ivana Rýdlová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Valašské Meziříčí
  • Trenér: Hadašová Zuzana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.25 Brno 11.09.2018
60 m 08.24 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
100 m 13.37 Hranice 18.05.2019
150 m 20.64 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 19.87 Znojmo 26.05.2019
200 m 28.47 Ostrava 25.08.2019
300 m 44.43 Frýdek-Místek 13.09.2020
300 m 45.14 h Ostrava 08.01.2022
400 m 64.93 h Ostrava 16.01.2022
600 m 1:48.10 h Ostrava 08.01.2022
800 m 2:50.06 Zlín 30.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.00 Zlín 30.05.2018
skok daleký 4.75 Kopřivnice 21.05.2019
skok daleký 4.73 h Ostrava 08.01.2022
vrh koulí 3kg 07.11 Kopřivnice 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 23.18 Zlín 30.05.2018
pohár rozhlasu 1767 Kopřivnice 21.05.2019
pětiboj 1952 Zlín 30.05.2018
čtyřboj 1866 Kopřivnice 18.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.25 Brno 11.09.2018
60 m 08.49 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 20.22 Brno 12.09.2018
150 m 20.80 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
800 m 2:50.06 Zlín 30.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.00 Zlín 30.05.2018
skok daleký 4.19 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
skok daleký 4.31 Zlín 09.05.2018
vrh koulí 3kg 07.11 Kopřivnice 18.09.2018
pohár rozhlasu 1186 Kopřivnice 23.05.2018
hod kriketovým míčkem 23.18 Zlín 30.05.2018
pětiboj 1952 Zlín 30.05.2018
čtyřboj 1866 Kopřivnice 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.54
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.49
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 20.80
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R01 2 Blansko 08.44
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B01 1 Blansko 20.86
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/FA Blansko 08.53
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) čtyřboj/Žky 5 Kopřivnice 1866
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m/Žky/B3 1 Kopřivnice 08.3
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) skok daleký/Žky Kopřivnice 4.20
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) vrh koulí 3kg/Žky 5 Kopřivnice 07.11
18.09.2018 Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ (Atletický klub Emila Zátopka K) 800 m/Žky/B1 4 Kopřivnice 2:55.2
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žkm/B01 1 Otrokovice 20.37
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B01 1 Otrokovice 08.52
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R3 1 Brno 08.35
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/FA 5 Brno 08.25
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R3 1 Brno 20.25
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žkm/FA 4 Brno 20.22
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm 10 Zlín 1952
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F 8 Zlín 4.19
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 38 Zlín 23.18
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 4 Zlín 13.00
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B03 1 Zlín 2:50.06
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Zlín 08.41
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B01 MS Uherské Hradiště 20.23
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B01 MS Uherské Hradiště 08.48
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm Kopřivnice 08.31
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) skok daleký/Žkm Kopřivnice 4.51
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) pohár rozhlasu/Žkm 5 Kopřivnice 1186
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F 7 Zlín 4.31
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Zlín 08.59
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Zlín 20.82
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B01 1 Frýdek-Místek 08.58
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 10 Frýdek-Místek 3.95
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/B01 1 Zlín 08.39
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B01 1 Zlín 20.24
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) skok daleký/Žkm/F 5 Zlín 4.45
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B02 MS Uherské Hradiště 08.40
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B01 MS Uherské Hradiště 20.52
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R1 6 Ostrava - Vítkovice 08.57
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.53
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B2 3 Ostrava - Vítkovice 20.91
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 12 Ostrava - Vítkovice 4.19
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R1 4 Ostrava 08.51
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 7 Ostrava 08.59
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B1 3 Ostrava 21.01
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/F1 21 Ostrava 3.98