Karta atleta

Export do excelu
  • Erika Prášková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Sobčíková Jana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.88 Třinec 24.05.2018
60 m 09.03 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
150 m 23.11 h Ostrava 20.02.2018
150 m 22.18 Třinec 24.05.2018
300 m 50.65 Šumperk 07.10.2018
800 m 3:01.33 Ostrava 22.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.46 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
skok vysoký 1.17 h Atletický tunel Ostrava 16.02.2017
skok vysoký 1.10 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok daleký 4.25 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 4.34 Třinec 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 36.80 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
pětiboj 1580 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.28 h Ostrava 20.02.2018
60 m 08.88 Třinec 24.05.2018
150 m 23.11 h Ostrava 20.02.2018
150 m 22.18 Třinec 24.05.2018
300 m 50.65 Šumperk 07.10.2018
800 m 3:04.23 Ostrava 04.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.46 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
skok vysoký 1.10 h Ostrava - Vítkovice 27.02.2018
skok daleký 3.49 h Ostrava - Vítkovice 27.02.2018
skok daleký 4.04 Ostrava - Vítkovice 27.09.2018
hod kriketovým míčkem 36.80 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
pětiboj 1580 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B05 2 Šumperk 50.65
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B03 5 Šumperk 09.06
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R04 7 Blansko 09.37
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B05 5 Blansko 23.32
27.09.2018 Kontrolní závody - pouze pro závodníky SSK Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/B01 6 Ostrava - Vítkovice 09.30
27.09.2018 Kontrolní závody - pouze pro závodníky SSK Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 6 Ostrava - Vítkovice 4.04
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 7 Frýdek-Místek 09.14
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B02 5 Frýdek-Místek 23.02
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Frýdek-Místek 09.13
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B03 5 Frýdek-Místek 23.03
04.06.2018 Čokoládová tretra - základní kolo 800 m/Žkm/B01 7 Ostrava 3:04.23
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 3 Třinec 08.88
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B02 4 Třinec 22.18
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R03 3 Opava 09.04
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B02 4 Opava 22.01
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/FB Opava 08.90
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B03 4 Opava 09.04
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B02 2 Opava 22.85
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žkm 9 Ostrava- Vítkovice 1580
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/B07 1 Ostrava- Vítkovice 09.09
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Ostrava- Vítkovice 36.80
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 19 Ostrava- Vítkovice 3.64
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 5 Ostrava- Vítkovice 13.46
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B03 10 Ostrava- Vítkovice 3:08.60
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/B2 3 Ostrava - Vítkovice 09.30
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 15 Ostrava - Vítkovice 3.49
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 16= Ostrava - Vítkovice 1.10
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 6 Ostrava 09.28
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B7 5 Ostrava 23.11
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F2 15 Ostrava - Vítkovice 3.45
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R5 3 Ostrava - Vítkovice 09.43
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R16 1 Ostrava 09.34
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B15 3 Ostrava 23.73