Karta atleta

Export do excelu
  • Frejvaldová Barbora
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Dobruška z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.63 Trutnov 23.6.2018
150 m 21.02 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
150 m 21.87 h Jablonec nad Nisou 8.12.2018
300 m 45.29 Brno 9.9.2019
600 m 1:57.04 Jaroměř 1.10.2016
800 m 2:42.25 Hradec Králové 11.5.2019
60 m překážek 11.03 Hradec Králové 21.6.2018
100 m překážek 17.83 Hradec Králové 11.5.2019
200 m překážek 33.55 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
pětiboj 1978 Hradec Králové 12.5.2018
sedmiboj 3099 Hradec Králové 11.5.2019
čtyřboj 1567 Jaroměř 1.10.2016
hod oštěpem 500g 17.20 Hradec Králové 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 26.97 Jaroměř 1.10.2016
vrh koulí 3kg 08.06 Hradec Králové 11.5.2019
skok daleký 4.13 Hradec Králové 11.5.2019
skok vysoký 1.31 Hradec Králové 11.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 Brno 9.9.2019
150 m 21.02 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
300 m 45.29 Brno 9.9.2019
800 m 2:42.25 Hradec Králové 11.5.2019
100 m překážek 17.83 Hradec Králové 11.5.2019
200 m překážek 33.55 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
sedmiboj 3099 Hradec Králové 11.5.2019
hod oštěpem 500g 17.20 Hradec Králové 11.5.2019
vrh koulí 3kg 08.06 Hradec Králové 11.5.2019
skok daleký 4.13 Hradec Králové 11.5.2019
skok vysoký 1.31 Hradec Králové 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žkm/B02 4 Jablonec nad Nisou 21.87
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 300 m/Žkm/B01 1 Jaroměř 46.1
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žkm/B01 2 Jaroměř 08.5
23.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Trutnov 08.63
23.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 150 m/Žky/B02 2 Trutnov 21.40
23.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/Žky 23= Trutnov 3.65
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žkm/B01 4= Hradec Králové 11.03
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m/Žkm/B01 1 Hradec Králové 46.34
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žkm/R07 2 Dvůr Králové nad Labem 08.76
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žkm/FA 6 Dvůr Králové nad Labem 08.82
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 150 m/Žkm/B01 3 Dvůr Králové nad Labem 21.40
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m/Žky/B02 2 Hradec Králové 47.62
27.05.2018 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m př./Žky/B03 2 Hradec Králové 36.40
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Trutnov 21.20
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 1 Trutnov 11.44
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) pětiboj/Žkm 4 Hradec Králové 1978
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B01 2 Hradec Králové 2:45.95
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žkm/B01 3 Hradec Králové 11.80
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm 18 Hradec Králové 23.75
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm 9 Hradec Králové 3.97
12.05.2018 Hradecké víceboje (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B02 1 Hradec Králové 08.89
28.04.2018 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žky/B10 2 Dvůr Králové nad Labem 08.91
28.04.2018 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 150 m/Žky/B04 1 Dvůr Králové nad Labem 21.25