Karta atleta

Export do excelu
  • Vykročilová Lucie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér Radek Kopecký
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 Olomouc 9.5.2018
60 m 08.81 h Olomouc 25.1.2019
150 m 21.46 Olomouc 30.5.2018
800 m 3:11.44 Olomouc 9.5.2018
60 m překážek 10.56 Hranice 21.6.2018
60 m překážek 10.91 h Olomouc 23.2.2018
pětiboj 1895 Olomouc 9.5.2018
hod kriketovým míčkem 24.80 Olomouc 9.5.2018
skok daleký 4.05 Olomouc 9.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.81 h Olomouc 25.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 16. ročník Vánočního přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B01 4 Olomouc 10.92
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B03 3 Šumperk 21.82
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 1 Šumperk 10.60
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m př./Žkm/B02 Blansko DNS
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/R03 3 Prostějov 09.22
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/FB Prostějov 09.14
19.09.2018 Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m př./Žkm/B01 Prostějov DNF
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žkm/B05 2 Hranice 21.76
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 4 Hranice 10.56
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žkm/B01 3 Olomouc 10.76
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žkm/B01 3 Olomouc 21.46
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žkm/B02 1 Přerov 10.66
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Žkm/B01 3 Přerov 21.75
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 5 Olomouc 1895
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B01 1 Olomouc 08.99
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm 16 Olomouc 3:11.44
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žkm Olomouc 10.82
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žkm 15 Olomouc 24.80
09.05.2018 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žkm 10 Olomouc 4.05
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B01 Olomouc DNS
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 150 m/Žkm Olomouc 22.21
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B01 2 Olomouc 11.00
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/R01 3 Olomouc 10.91
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/FA Olomouc 11.09
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/R01 1 Olomouc 11.15
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/FA Olomouc 11.10
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R2 Ostrava - Vítkovice DNS
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/R01 3 Olomouc 11.05
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/FA Olomouc 11.23
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R03 2 Olomouc 09.10