Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Suchá
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Šlezová Vlasta
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.42 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 09.44 Čáslav 06.09.2017
800 m 4:01.80 Kolín 12.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.77 Čáslav 06.09.2017
skok vysoký 1.30 h Kolín 10.12.2019
skok daleký 3.14 h Veletov 21.01.2017
skok daleký 3.61 Kolín 18.09.2018
vrh koulí 2kg 07.42 h Veletov 21.01.2017
vrh koulí 2kg 09.16 Stará Boleslav 18.05.2018
vrh koulí 3kg 08.40 Kolín 21.05.2019
hod oštěpem 400g 16.17 Kolín 02.06.2017
hod kriketovým míčkem 38.73 Kolín 22.05.2018
pohár rozhlasu 0425 Kolín 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.78 Kolín 18.09.2018
800 m 4:38.42 Kolín 18.09.2018
skok daleký 3.61 Kolín 18.09.2018
vrh koulí 2kg 09.16 Stará Boleslav 18.05.2018
hod oštěpem 400g 15.66 Vlašim 01.06.2018
hod kriketovým míčkem 38.73 Kolín 22.05.2018
pohár rozhlasu 0340 Kolín 22.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žkm 9 Kolín 0924
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm 11 Kolín 09.78
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm 11 Kolín 4:38.42
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm Kolín 37.03
18.09.2018 Kolínský čtyřboj sportovních tříd ZŠ Masarykova (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 7 Kolín 3.61
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 400g/Žkm 15 Kolín 11.55
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Kolín 08.95
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Kolín 29.48
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 400g/Žkm 9 Vlašim 15.66
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Vlašim 09.07
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Kolín 38.73
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm 41 Kolín 0340
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Stará Boleslav 31.48
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Stará Boleslav 09.16
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) hod kriketovým míčkem/Žkm Kolín 35.71
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm Kolín 0303