Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Pobořilová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Škrabal Jan
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.35 h Opava 15.02.2018
60 m 09.72 h Ostrava 21.01.2018
60 m 09.74 Frýdek-Místek 21.06.2018
150 m 24.29 Frýdek-Místek 21.06.2018
300 m 54.88 h Ostrava 21.01.2018
300 m 52.78 Opava 10.05.2018
800 m 2:55.51 Frýdek-Místek 03.09.2019
1500 m 6:39.58 Třinec 06.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.48 h Opava 15.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.65 Třinec 24.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 13.18 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
skok vysoký 1.10 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
skok daleký 3.49 h Opava 07.01.2018
skok daleký 3.83 Třinec 06.06.2019
vrh koulí 3kg 05.33 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
hod kriketovým míčkem 16.63 Opava 22.04.2017
pětiboj 1171 Opava 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.35 h Opava 15.02.2018
60 m 09.72 h Ostrava 21.01.2018
60 m 09.74 Frýdek-Místek 21.06.2018
150 m 24.29 Frýdek-Místek 21.06.2018
300 m 54.88 h Ostrava 21.01.2018
300 m 52.78 Opava 10.05.2018
800 m 3:13.03 Opava 26.04.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.48 h Opava 15.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.65 Třinec 24.05.2018
skok daleký 3.49 h Opava 07.01.2018
skok daleký 3.60 Opava 26.04.2018
hod kriketovým míčkem 14.49 Opava 26.04.2018
pětiboj 1171 Opava 26.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B05 6 Frýdek-Místek 09.74
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B07 4 Frýdek-Místek 24.29
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 7 Třinec 13.65
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B05 4 Třinec 23.89
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B03 6 Opava 52.78
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žkm 19 Opava 1171
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm 46 Opava 14.49
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm 11 Opava 3.60
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 4 Opava 13.53
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B04 1 Opava 09.52
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B04 2 Opava 3:13.03
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 50 m/Žkm/B06 1 Opava 08.35
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B06 1 Opava 10.07
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 2 Opava 14.48
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm 8 Opava 3.48
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R10 6 Ostrava 09.72
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B6 3 Ostrava 54.88
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B01 3 Opava 09.87
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž 9 Opava 3.49