Karta atleta

Export do excelu
  • Hedvika Ransdorfová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Vostatek Vítězslav, Vostatková Pavlína
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.80 Praha - Eden 27.06.2019
60 m 08.74 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 22.63 Stříbro 03.06.2018
300 m 52.09 Nýřany 22.05.2018
600 m 1:59.89 h Praha-Stromovka 01.12.2018
600 m 1:50.25 Sušice 01.06.2020
800 m 3:03.97 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
800 m 2:41.68 Klatovy 25.06.2020
1000 m 3:39.28 Plzeň 24.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.42 Vlašim 01.09.2018
skok vysoký 1.16 Klatovy 21.06.2017
skok daleký 3.76 h Praha - Stromovka 09.01.2019
skok daleký 3.65 Sušice 22.05.2019
vrh koulí 2kg 09.36 Plzeň- Petřín 04.09.2018
vrh koulí 3kg 08.10 Praha - Eden 27.06.2019
vrh koulí 3kg 08.60 h Praha-Stromovka 07.12.2019
hod diskem 0,75kg 18.72 Stříbro 07.09.2019
pohár rozhlasu 0876 Praha - Stadion mládeže 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 20.40 Nýřany 14.06.2018
pětiboj 1413 Vlašim 01.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 Stříbro 03.06.2018
60 m 09.12 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 22.63 Stříbro 03.06.2018
300 m 52.09 Nýřany 22.05.2018
600 m 2:07.10 Praha - Stadion mládeže 03.05.2018
600 m 1:59.89 h Praha-Stromovka 01.12.2018
800 m 2:51.96 Plzeň 16.09.2018
800 m 3:03.97 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.42 Vlašim 01.09.2018
skok vysoký 1.08 Praha - Stadion mládeže 03.05.2018
skok daleký 3.89 Praha - Vokovice 07.06.2018
vrh koulí 2kg 09.36 Plzeň- Petřín 04.09.2018
pohár rozhlasu 0876 Praha - Stadion mládeže 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 20.40 Nýřany 14.06.2018
pětiboj 1413 Vlašim 01.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 13 Ostrava - Vítkovice 3:03.97
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 2 Praha-Stromovka 09.12
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žkm/B2 4 Praha-Stromovka 1:59.89
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B02 2 Plzeň 2:51.96
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žkm/B02 8 Plzeň 23.55
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 2kg/Žkm 11 Plzeň 08.69
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) vrh koulí 2kg/Žkm/F Plzeň- Petřín 09.36
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 150 m/Žkm/B02 2 Plzeň- Petřín 23.22
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žkm 10 Vlašim 1413
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/B01 2 Vlašim 09.49
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Vlašim 17.60
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm 13 Vlašim 3.60
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Vlašim 12.42
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B02 2 Vlašim 3:04.42
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 60 m/Žkm/FB 5 Nýřany 09.26
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 60 m/Žkm/R05 2 Nýřany 09.28
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Nýřany 08.88
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 18 Nýřany 20.40
07.06.2018 Skokansko - vrhačský víceboj (VSK FTVS Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Vokovice 08.58
07.06.2018 Skokansko - vrhačský víceboj (VSK FTVS Praha) skok daleký/Žkm 6 Praha - Vokovice 3.89
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R7 4 Stříbro 09.25
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Stříbro 08.46
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B4 3 Stříbro 22.63
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) vrh koulí 2kg/Žkm/F Nýřany 08.87
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Žkm/B07 5 Nýřany 52.09
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) pohár rozhlasu/Žkm 45 Praha - Stadion mládeže 0876
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) skok vysoký/Žkm 12 Praha - Stadion mládeže 1.08
03.05.2018 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6 a 17, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 600 m/Žkm/B02 5 Praha - Stadion mládeže 2:07.10
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B06 3 Nymburk 09.33
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Nymburk 22.84
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B13 5 Praha-Stromovka 09.35